Šilti orai savaitgaliais lemia automobilių spūstis

Šilti orai sostinės gyventojus vilioja laisvadienius praleisti kuo arčiau gamtos, tad dauguma, tikėtina, šeštadienį pasuks Vilniaus rajono gyvenviečių, sodybų link, sustos prie didžiųjų ežerų ar svečiuosis vienoje labiausiai lankomų vietų šalies kultūrinio turizmo žemėlapyje - Trakuose. 

Dėl suintensyvėjusio eismo tikimybė, jog prie įvažiavimo į senąją Lietuvos sostinę nusidrieks kilometrinės automobilių eilės, bus lygi kone šimtui procentų. Žinoma, prie susidarančių spūsčių prisideda ne tik poilsiautojų noras prasprukti iš didmiesčių, tačiau ir kelio remonto darbai. Išaugęs iš miesto keliaujančių atostogautojų srautas gerokai padidina automobilių sangrūdos gatvėse tikimybę. Tikėtina, kad dauguma šiltų orų išsiilgusių miestiečių, lygiai kaip ir praėjusį savaitgalį, pasuks 27 km nuo sostinės nutolusių Trakų link.

Vilniečiams, nusprendusiems savaitgalį praleisti gamtos apsuptyje, rekomenduojame į kelionės planą įtraukti papildomą valandėlę ilgoje automobilių eilėje bei, žinoma, nepamiršti vandens ir apsišarvuoti kantrybe.

Filmuotoje medžiagoje matyti tik dalis automobilių spūsties prie įvažiavimo į Trakus liepos 22 d.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Skelbimai
2018-05-18