Karščiai trauksis iš Vilniaus

Pavargę nuo tropinių orų ciklono karščio, gali kiek lengviau atsikėpti. Savaitės pabaigoje orų sinoptikai Vilniuje žada temperatūros kritimą, tačiau liūtys šalyje turėtų išlikti. Kritulių vis dar tikimąsi, tačiau jų gali būti nedaug. Ateinančią savaitę turėtų įsivyrauti maždaug 21 laipsnių šilumos temperatūra.

Penktadienį naktį numatomas lietus su perkūnija, pūs galingas pietvakarių vėjas. Dieną sušils iki 23 laipsnių šilumos. Debesų bus sąlyginai nedaug, o vietomis gali ir nežymiai palyti.

Šeštadienį - didelė trumpo lietaus tikimybė. Oras šils iki 22 laipsnių šilumos. Naktį debesuota, oro temperatūra tamsiuoju paros metu turėtų pakilti iki 16-17 laipsnių šilumos.

Sekmadienį pakils gūsingiausias savaitėje vėjas - vakarų ir pietvakarių. Bus itin vėjuota - vėjo greitis iki 10 m/s. Oro sąlygos bus labai panašios į šeštadienio. Naktis numatoma giedra ir pakankamai šilta - 15 laipsnių šilumos.

Kitą savaitę orų prognozuotojai spėja, jog nuo savaitės vidurio karščių banga trumpam grįš, tačiau ilgai neužsibus, mat Žemę ims gausiai plauti lietus.

Išsamią orų prognozę rasite orų skiltyje.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.