Vilniuje neblaivi mama „auklėjo“ dukrą

Vakar, rugpjūčio 3-ąją sostinėje neblaivi moteris pareigūnų akivaizdoje smurtavo prieš mažametę dukrą.

Pasak Vilniaus apskrities policijos, pranešimas apie incidentą buvo gautas apie 22.22 val. informuota, kad Pilaitė mikrorajone, Įsruties gatvėje esančio 6-ojo namo bendro naudojimo koridoriuje neblaivi 1984-ais metais gimusi moteris pareigūnų akivaizdoje paėmė šešiametę dukrą už rankos ir tąsydama ją į visas puses sakė, kad dukra „dar gaus į užpakalį“.

Mergaitė pasakojo esanti nevalgiusi ir neprižiūrima mamos.

Policijos teigimu, mergaitė dėl motinos poelgio labai išsigando. Maža to, vėliau policijos pareigūnams ji pasakė, kad mama dažnai girtauja ir jos neprižiūri jos. Šiuo metu ji visą dieną yra nevalgiusi, dėl to pabėgo iš namų.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas, mergaitė perduota seneliui, o moteris uždaryta į areštinę.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.