vilniuje.info

Vilniaus mokytojų namų kiemelyje bursis bardai

Šiandien, rugpjūčio 4-ąją, 19 valandą Vilniaus mokytojų namų kiemelio vasaros terasoje vyks koncertas. Geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ švęs 9-ąjįs savo gimtadienį.

Vakaro šeimininku pakviestas būti Keistuolių teatro aktorius Vaidotas Žitkus. O svečių ir sveikintojų sąraše: dainuojantys aktoriai Vladas Bagdonas, Aidas Giniotis, Andrius Kaniava, „Kamanių šilelis“ (Mantas Zemleckas ir Kamilė Gudmonaitė), ne tik uostamiesčiui, bet ir visai Lietuvai žinomas dainų kūrėjas, grupės „Atika“ lyderis Darius Žvirblis bei daugumos bardų mylimas ir dainuojamas poetas Liutauras Degėsys. Vienoje scenoje susitikę kūrėjai dalinsis eilėmis, muzikos garsais, naujausiomis ir laiko patikrintomis dainomis.

Tačiau organizatoriai nenori išduoti, ką bus galima išgirsti ir pamatyti, todėl palieka didelę intrigą, kuri paaiškės šio tradiciškai netradicinio gimtadienio metu. „Bardai LT“ gimtadienis yra koncertų ciklo „Senamiesčio muzika“ dalis, kuris vyksta visa vasarą Vilniaus mokytojų namų kiemelio vasaros terasoje.

Kur? Vasaros Terasa.

Kada? Rugpjūčio 4 (penktadienis), 19 val.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti