Vilniuje vyks piešimas ant akmenukų

Rugpjūčio 22-ąją dieną, nacionalinėje Mažvydo bibliotekoje vyks kūrybinės dirbtuvės. Kadangi dabar atostogų metas, kai kurie atostogauja prie Baltijos jūros. Taigi gali atsivežti įvairaus dizaino ir formos akmenukų.

Žinoma, paprasti akmenukai nėra kažkuo ypatingi. Kadangi jie yra beveidžiai, todėl laukia jūsų teptukų prisilietimų. Biblioteka kviečia į estetikos pramogą – kūrybines dirbtuves.

Piešimas ant akmenų yra ganėtinai paplitęs Europos vakarinėje dalyje. Ši technika nereikalauja medžiagų ir yra tinkama bet kokio amžiaus ir meninio išprusimo žmonėms. Visas darbui ir kūrybai reikalingas priemones turime pasiruošę ir su džiaugsmu jas suteiksime.

Taigi, organizatoriai siūlo kartu tapyti ant jūros bangų nugludintų akmenėlių ir paversti juos mažomis dovanėlėmis, galingais talismanais, mielais suvenyrais.

Kur? Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka.

Kada? Rugpjūčio 22 (antradienis), 15-17 val.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.