Prie Baltojo tilto - Europos paplūdimio tinklinio jaunių kovos

Prie sostinės Baltojo tilto - pats sezono įkarštis paplūdimio tinklininkams. Prieš dvi savaites čia vyko Europos moterų paplūdimio tinklinio čempionatas „Satellite“, kuriame varžėsi stipriausios senojo žemyno sportininkės. Šį savaitgalį estafetę perims aštuoniolikmečiai - vyks Rytų Europos zoninės tinklinio asociacijos (EEVZA) jaunių (iki 18 metų) paplūdimio tinklinio čempionatas.

Moterų ir vyrų grupėse susitiks Armėnijos, Lietuvos, Estijos, Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos, Rusijos paplūdimio tinklininkai. Sostinėje turėtų pasirodyti net 100 šios sporto šakos jaunųjų talentų. Turnyras vyks nuo penktadienio iki sekmadienio, Upės gatvėje esančiuose „Credit24“ aikštynuose.

Lietuvos garbę moterų turnyre gins Rugilės Grudzinskaitė su Evelina Vaitkute, Dastina Želesniakaitė su Klaudija Kenstavičiūtė ir Kristina Ivoškaitė su Aistė Tamašauskaite. Vyrų kovose mūsų šalį reprezentuos Titas Kalinauskas su Gustu Pultaracku, Ignas Mazūras su Martynu Masaičiu ir Justinas Abromaitis su Eriku Makaru.

„Džiaugiamės, kad į EEVZA čempionatą atvyksta nemažai šalių, todėl turnyro lygis bus gana aukštas. Tikimės gerų rezultatų iš Lietuvos porų, kurioms tai bus svarbus pasiruošimo etapas prieš Europos jaunių čempionatą, rugpjūčio 19-20 dienomis vyksiančiam Estijoje“, – teigė Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) prezidentas Marius Vasiliauskas.

Turnyro tvarkaraštį rasite organizatorių puslapyje. Visų varžybų stebėjimas nemokamas.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.