Vilniaus rajono gyventojus gąsdina iškrypėlis

Šią savaitę Vilniaus rajone, Buivydiškėse siautėja iškrypėlis. Prieš keletą dienų internete pasklido vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas nuogas vyriškis iš miškelio prie Buivydiškių tvenkinio stebintis moteris ir tenkinantis save. Įbauginti vilniečiai ir rajono gyventojai tikina esantys labai išsigandę ir dėl savęs ir dėl savo vaikų, mat iškrypėlis juos kviečiasi į krūmus. 

Buivydiškės

Apie įvykį pranešta policijai. Ly­ti­nių or­ga­nų de­monst­ra­vi­mas yra vie­nas iš ly­ti­nių nu­kry­pi­mų, va­di­na­mas ekshibi­cio­niz­mu.

Eks­hi­bi­cio­nistai taip elgiasi veikiami tam tikro psichikos sutrikimo, vadinamo parafilija, kas reiškia, kad jie turi itin stipriai išreikštą poreikį parodyti save. Tai darydami eks­hi­bi­cio­nistai jaučia didesnį pasitenkinimą nei užsiimdami seksu. Susijaudinimas jiems kyla matant šokiruotus ir išsigandusius aplinkinius.

Dauguma mano, kad ekshibicionistai nėra pavojingi sveikatai - tik akims. Tačiau taip manyti klaidinga, kadangi niekuomet negalite būti įsitikinęs, su kokiu žmogumi susidūrėte. Taip, tikrai, vieni apsistos ties tiesiog savęs rodymu, tačiau kiti gali būti nusiteikę agresyviai ir pereiti prie smurtinių veiksmų.

Kaip elgtis susidūrus su iškrypėliu?

Patekę į šią nemalonią situaciją, stenkitės kuo greičiau apleisti tą vietą, nesuteikdami iškrypėliui to, ko jis nori - savo išgąsčio. Eikite nesustodami, kol pasieksite judresnę vietą ir kuo skubiau praneškite 112.

Jokiu būdu neikite artyn jo. O jei iškrypėlis ima judėti link jūsų, šaukite ir bėkite ten, kur daugiau žmonių ir, kai tik bus saugu, skambinkite 112.

Policijos pareigūnų sučiuptas iškrypėlis yra baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, laisvės apribojimu arba areštu.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.