Zodiako ženklų charakteristika. Dvyniai

Stiprybės: švelnumas, prieraišumas, smalsumas, sugebėjimas prisitaikyti, greitai mokytis

Silpnybės: nervingumas, nenuoseklumas, neryžtingumas

Mėgstami dalykai: muzika, knygos, žurnalai, pokalbiai su bet kuo, kas turi burną ir ausis, trumpos kelionės

Nemėgstami dalykai: vienatvė, uždarumas, rutina

Išraiškingi ir sumanūs Dvyniai sujungia dvi skirtingas asmenybes viename kūne ir jūs niekada nebūsite tikri, su kuria susidursite šiandien. Jie yra socialūs, trokštantys bendravimo, komunikabilūs ir pasiruošę linksmybėms, tačiau lygiai taip Dvyniai linkę staiga tapti rimtais, pasinerti į gilius apmąstymus ir imti nerimauti. Jie žavisi pasauliu ir pasaulis žavisi jais, pasižymi maksimaliu smalsumu ir yra nuolat lydimi jausmo, jog neužteks viso gyvenimo, kad patirtų ir pamatytų viską, ką norėtų.

Dvynio ženklas priklauso Oro stichijai ir tai susieja jį su visais proto aspektais. Jis yra valdomas Merkurijaus planetos, kuri atstovauja bendravimui, rašymo sugebėjimams ir judėjimui. Žmonės, gimę po šiuo Saulės ženklu, visada jaučiasi tarsi jiems trūktų kitos dalelės savęs, todėl Dvyniai nuolat ieško naujų draugų ar tiesiog žmonių, su kuriais galėtų pasikalbėti.

Nuolat kintatis pasaulio suvokimas ir atviras protas paverčia Dvynius puikiais meno atstovais, ypač rašytojais ir žurnalistais, o tam tikri įgūdžiai ir lankstumas leidžia jiems pirmauti prekybos srityje ir komandiniame sporte. Nuolatinių naujovių troškimas - tai daro Dvynius įkvepiančiomis asmenybėmis, su kuriomis niekuomet nebus nuobodu.

Šiame zodiako ženkle yra tiek daug vaikiško naivumo ir nekaltumo, kuris tiki amžina brolyste, geriausių draugų meile ir nuostabiais šeimos narių ir giminės santykiais, net jei jie visiškai skiriasi charakteriu, požiūriu į gyvenimą ar auklėjimu. Šiame pasaulyje Dvyniai yra tam, kad išlygintų skirtumus ir visiems sudarytų vienodas sąlygas, o gal net, jei reikės, atiduotų gyvybę už brolį ar draugą.

KARJERA

Nuolatiniam intelektualinės stimuliacijos poreikio patenkinimui Dvyniams tinkamiausias darbas yra toks, kuris privers jų smegenis kaisti. Jie yra sumanūs, išradingi ir protingi, jiems reikalinga dinamiška darbo aplinka, kur galėtų bendrauti su klientais ar kolegomis. Geriausios profesijos, kurias jie gali pasirinkti, yra prekybininko, mokslininko, rašytojo, oratoriaus, pamokslininko ar teisininko. Iš esmės, bet kokia profesija, kuri suteiks Dvyniams galimybę laisvai bendrauti ir bus pakankamai aktyvi, atneš jiems sėkmę. Šio ženklo atstovai yra sukurti dirbti kelis darbus vienu metu, jiems puikiai sekasi spręsti iškilusias problemas ir naujoms idėjoms suteikti fizinį kūną. Dvyniams tikrai netiks darbo vieta, kuri vers juos įstrigti rutinoje ir nesuteiks galimybės suspindėti.

Dvyniai sunkiai renkasi tarp praktiškumo ir malonumo. Pinigus jie laiko tam tikra blogio išraiška, tačiau žino, jog jie būtini. Bet dauguma Dvynių neskirs daug laiko galvodami, kaip užsidirbti ar kur jis išleido pinigus. Norėdami gautą uždarbį kontroliuoti ir viską atidžiai planuoti, jie turi turėti stiprų pagrindą. Tik tada Dvyniai patirs saugumo jausmą, kurio jie dažnai net nežino, kad jiems reikia.

MEILĖ

Linksmi ir visuomet pasirengę protiniam iššūkiui Dvyniai, visų pirma šiltus jausmus pajaučia per bendravimą, laikantis atstumo. Tai jiems atrodo lygiai taip pat svarbu kaip ir prisilietimai. Kai žodinis ryšys ir fizinis kontaktas galų gale imami derinti tarpusavyje, visos gyvenimiškos kliūtys ir barjerai išnyksta. Smalsūs ir beveik be sustojimo flirtuojantys Dvyniai gali daug laiko skirti laiko praleidimui su skirtingais partneriais, kol ras tą vieną vienintelį gyvenimo palydovą. Šio ženklo atstovai trokšta jaudulio, įvairovės ir aistros, bet vos tik sutiks žmogų, kuris bus ir meilužis ir draugas viename, jis taps ištikimu ir galų gale pasiryš atiduoti savo širdį.

Didžiausias Dvynių gyvenimo tikslas yra rasti išliekančias emocijas, amžiną meilę, ypač kai jie sensta ir ima suvokti, kad neišvengs rutinos ir nusivylimų. Jų charakteris nepasižymi gilumu, nes Dvynių tikslas - skleisti informaciją, o ne stengtis suprasti ir ieškoti klaidų, spragų ar išvadų.

KAIP SUŽAVĖTI VYRĄ DVYNĮ

Vyrai Dvyniai yra entuziastingi ir kupini gyvenimo džiaugsmo, su jais niekuomet nebūna nuobodu. Jie nuotaikingi ir šmaikštūs, o tai padaro šį vyrą puikiu partneriu, ypač jei pats esate energingas ir dinamiškas bei mėgstate juoką ir linksmybes. Stipriosios lyties atstovai Dvyniai yra natūraliai kalbūs ir dievina flirtą, tad juos visada sutiksite ten, kur būriuojasi žmonės. Jų asmenybė pažymėta dualizmu, todėl jie nenuoseklūs, bet pasižymi puikiais protiniais sugebėjimais, juos mėgsta aplinkiniai. Šio žmogaus neįmanoma prisirišti prie savęs, jam reikia partnerio, kuris suteiks pakankamai laisvės ir erdvės, tačiau tuo pačiu metu padės kurti įvairovės kupinus santykius. Norėdami laimėti vyro Dvynio širdį, turite būti įdomus, mokėti paskatinti, nebijoti nuo juoko skaudačio pilvo bei plyštančių žandų, trokšti nuotykių ir būti pasiruošęs daug mokytis. Tiesa, priešingai jo natūraliam iškalbingumui, šis žmogus vengs kalbėti apie savo jausmus, todėl mieliau juos parodys.

KAIP SUŽAVĖTI MOTERĮ DVYNĮ

Jei norite patraukti į savo pusę Dvynio ženklo moterį, turėsite sugebėti išlaikyti tiek savo tiek jos dvilypiškumą. Vieną akimirką ji gali būti aistringa ir švelni, o netrukus - šalta ir nutolusi. Tai rezultatas to, kad ši moteris gimė su natūraliu saugumo poreikiu, noru laukti nuošaliau nuo kitų žmonių, tačiau tuo pačiu metu ji visada yra pasiruošusi pradėti nerūpestingą meilės istoriją, kuri vis sklaidosi aplink vėjyje. Moteris Dvynė yra entuziastinga, nuoširdi, intelektuali ir saldžialiežuvautoja, bet tuo pat metu itin atvira ir visuomet pasirengusi naujoms pažintims.

Nors Dvynių moterys paprastai nėra drovios, bet tam, kad įsiveltų į rimtus ir įpareigojančius santykius, prireiks daug laiko ir kantrybės. Tačiau vos suradusi vyrą, sugebantį patenkinti visus jos gyvenimiškus poreikius, ji bus ta, kuri pradės kalbą apie šeimą, santuoką ir augimą drauge. Ją žavi partneris, kuris išmoko naujų dalykų, gali suprasti ir pritarti. Tiesa, turėtumėte žinoti, jog jai dažnai kyla noras pasidalinti intymaus gyvenimo akimirkomis, tačiau dažniausiai tuo išklausančiu žmogumi tampa vienas konkretus asmuo, su kuriuo ji sukūrė itin artimą ryšį.

Zodiakas Dvyniai horoskopas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
260 peržiūrų rugpjūčio mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Transportas
Vilniuje suremontuota vienos ilgiausių ir judriausių – Geležinio Vilko gatvės – atkarpa nuo Noragiškių iki Didlaukio gatvės. Paklota 2,105 kilometro naujos asfaltbetonio dangos, pakeisti kelio bortai, suremontuoti šaligatviai, atnaujintas ženklinimas. Šios Geležinio Vilko gatvės dalies remontui sostinės savivaldybė skyrė 423 tūkst. eurų. Sutvarkius šią gatvę, didžiausią naudą ir patogumą iškart pajus apie 52 tūkstančiai vilniečių, kurie kasdien važiuoja iš...
Sportas
Naujasis Jėnos (Vokietija) krepšinio komandos trenerio asistentas – lietuvis Marius Linartas. Jo užduotis – suburti jaunuosius krepšinio talentus. Jaunieji krepšininkai spaudžia ranką naujam Jėnos miesto krepšinio komandos trenerio asistentui. „Jie man kaip vaikai“, sako Marius Linartas. Pora mokinių yra jo sūnūs – penkiolikmečiai dvyniai Adomas ir Bartautas. Linartas porai metų pasirašė kontraktą su „Science City Jena“ krepšinio klubu ir treneriu Bjornu H...
Video
„Tautmilės globos“ savanoriai vėl džiugina beglobius gyvūnus. Šį kartą jie keturkojams suorganizavo maudynes netoliese esančiame vandens tvenkinyje.  Karščiausias dienas metuose šunims itin sunku ištverti. Todėl prieglaudos savanoriai dešimt seniausiai prieglaudoje gyvenančių puikiai sutariančių šunų išvedė pasimaudyti. Mums įprasta prausti keturkojus, tačiau „Tautmilės globos“ prieglaudoje tai – didžiulė šventė.  Maudynes organizavo savanorės Urtė bei Akv...
Video
Vilniaus „Ryto“ klubas pradėjo pasiruošimą artėjančiam sezonui ir susirinko į pirmąją stovyklą. Joje pirmą kartą klubo istorijoje vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis sušuko naująjį klubo pavadinimą, o krepšininkai susipažino vienas su kitu ir pradėjo fiziškai ruoštis naujiems krepšinio metams. Į pirmąją „Ryto“ treniruotę susirinko 12 žaidėjų: Deividas Sirvydis, Lukas Kvedaravičius, Aistis Pilauskas, Margiris Normantas, Eimantas Bendžius, Evaldas Kairys...
Įvykiai
Garsioji Vilniaus reklamos kampanija „Vilnius – G-spot of Europe“ mobilizavo pasaulio žiniasklaidos dėmesį Lietuvos sostinei ir paskatino kalbėti ne tik apie pačią reklamą, bet ir apie Vilnių kaip kelionių kryptį. Šį savaitgalį Vilnius atsirado ne tik solidžiausių Jungtinės Karalystės, Prancūzijos ir kitų šalių leidinių puslapiuose, bet ir milijonus gerbėjų visame pasaulyje turinčio JAV komiko Johno Oliverio laidoje. Per pirmąsias reklamos kampanijos „Viln...
Sportas
Rungtynės žalgiriečiams prasidėjo itin nesėkmingai. Šeštą minutę po reido kraštu Pablo Sarabia atmetė kamuolį į vidurį ir Nolito beliko įmušti į neginamus vartus. Dar po minutės po Aleixo Vidalio perdavimo iš krašto P. Sarabia smūgiavo vienu lietimu, Džiugas Bartkus pirštų galais lietė kamuolį, tačiau šis įskriejo į vartus. „Žalgiriui“ sunkiai sekėsi sugaudyti įsibėgėjusius varžovus ir 13 min. Nolito turėjo dar vieną šansą baudos aikštelėje, tačiau šį kart...
Kultūra
Rugpjūčio 21 d. Baltijos gitarų kvartetas kvies į intriguojančią kelionę, aplankant skirtingas epochas bei stilius. Pasak vieno iš kolektyvo narių, Zigmo Čepulėno, nors koncerto pavadinimas „Barock!“ sufleruoja roko ir baroko stilistikos dominavimą, publikos laukia daug didesnė žanrų bei stilių įvairovė. „Klausytojai išgirs flamenko, balkanų, brazilų folko, džiazo bei jau minėtus roko ir baroko stilius. Pavadinimas daugiau nurodo programos koncepciją - bar...
Kriminalai
Rugpjūčio 15 d. apie 23 val. 50 min. Vilniuje, Sodų g., sulaikant neblaivų (1,97 prom.) Didžiosios Britanijos pilietį (g. 1988 m.), pastarasis pasipriešino policijos pareigūnams. Panaudojus elektroimpulsinį prietaisą „Taser“, vyriškis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą .
Sportas
Jau šiandien Vilniaus „Ryto“ klubo nariai rinksis į pirmąją treniruočių stovyklą, o prieš prasidedant pasiruošimui paaiškėjo galutinė piramidės trenerių sudėtis. Vyrų komandos trenerių štabą artėjančiais metais sudarys vyr. treneris D.Adomaitis, latvis Uvis Helmanis, Mindaugas Brazys bei fizinio parengimo treneris Evaldas Kandratavičius. „Mindaugas bei Uvis dalinsis trenerio asistento pareigas, o Evaldas ir toliau liks asistentu bei fizinio parengimo trene...