Zodiako ženklų charakteristika. Dvyniai

Stiprybės: švelnumas, prieraišumas, smalsumas, sugebėjimas prisitaikyti, greitai mokytis

Silpnybės: nervingumas, nenuoseklumas, neryžtingumas

Mėgstami dalykai: muzika, knygos, žurnalai, pokalbiai su bet kuo, kas turi burną ir ausis, trumpos kelionės

Nemėgstami dalykai: vienatvė, uždarumas, rutina

Išraiškingi ir sumanūs Dvyniai sujungia dvi skirtingas asmenybes viename kūne ir jūs niekada nebūsite tikri, su kuria susidursite šiandien. Jie yra socialūs, trokštantys bendravimo, komunikabilūs ir pasiruošę linksmybėms, tačiau lygiai taip Dvyniai linkę staiga tapti rimtais, pasinerti į gilius apmąstymus ir imti nerimauti. Jie žavisi pasauliu ir pasaulis žavisi jais, pasižymi maksimaliu smalsumu ir yra nuolat lydimi jausmo, jog neužteks viso gyvenimo, kad patirtų ir pamatytų viską, ką norėtų.

Dvynio ženklas priklauso Oro stichijai ir tai susieja jį su visais proto aspektais. Jis yra valdomas Merkurijaus planetos, kuri atstovauja bendravimui, rašymo sugebėjimams ir judėjimui. Žmonės, gimę po šiuo Saulės ženklu, visada jaučiasi tarsi jiems trūktų kitos dalelės savęs, todėl Dvyniai nuolat ieško naujų draugų ar tiesiog žmonių, su kuriais galėtų pasikalbėti.

Nuolat kintatis pasaulio suvokimas ir atviras protas paverčia Dvynius puikiais meno atstovais, ypač rašytojais ir žurnalistais, o tam tikri įgūdžiai ir lankstumas leidžia jiems pirmauti prekybos srityje ir komandiniame sporte. Nuolatinių naujovių troškimas - tai daro Dvynius įkvepiančiomis asmenybėmis, su kuriomis niekuomet nebus nuobodu.

Šiame zodiako ženkle yra tiek daug vaikiško naivumo ir nekaltumo, kuris tiki amžina brolyste, geriausių draugų meile ir nuostabiais šeimos narių ir giminės santykiais, net jei jie visiškai skiriasi charakteriu, požiūriu į gyvenimą ar auklėjimu. Šiame pasaulyje Dvyniai yra tam, kad išlygintų skirtumus ir visiems sudarytų vienodas sąlygas, o gal net, jei reikės, atiduotų gyvybę už brolį ar draugą.

KARJERA

Nuolatiniam intelektualinės stimuliacijos poreikio patenkinimui Dvyniams tinkamiausias darbas yra toks, kuris privers jų smegenis kaisti. Jie yra sumanūs, išradingi ir protingi, jiems reikalinga dinamiška darbo aplinka, kur galėtų bendrauti su klientais ar kolegomis. Geriausios profesijos, kurias jie gali pasirinkti, yra prekybininko, mokslininko, rašytojo, oratoriaus, pamokslininko ar teisininko. Iš esmės, bet kokia profesija, kuri suteiks Dvyniams galimybę laisvai bendrauti ir bus pakankamai aktyvi, atneš jiems sėkmę. Šio ženklo atstovai yra sukurti dirbti kelis darbus vienu metu, jiems puikiai sekasi spręsti iškilusias problemas ir naujoms idėjoms suteikti fizinį kūną. Dvyniams tikrai netiks darbo vieta, kuri vers juos įstrigti rutinoje ir nesuteiks galimybės suspindėti.

Dvyniai sunkiai renkasi tarp praktiškumo ir malonumo. Pinigus jie laiko tam tikra blogio išraiška, tačiau žino, jog jie būtini. Bet dauguma Dvynių neskirs daug laiko galvodami, kaip užsidirbti ar kur jis išleido pinigus. Norėdami gautą uždarbį kontroliuoti ir viską atidžiai planuoti, jie turi turėti stiprų pagrindą. Tik tada Dvyniai patirs saugumo jausmą, kurio jie dažnai net nežino, kad jiems reikia.

MEILĖ

Linksmi ir visuomet pasirengę protiniam iššūkiui Dvyniai, visų pirma šiltus jausmus pajaučia per bendravimą, laikantis atstumo. Tai jiems atrodo lygiai taip pat svarbu kaip ir prisilietimai. Kai žodinis ryšys ir fizinis kontaktas galų gale imami derinti tarpusavyje, visos gyvenimiškos kliūtys ir barjerai išnyksta. Smalsūs ir beveik be sustojimo flirtuojantys Dvyniai gali daug laiko skirti laiko praleidimui su skirtingais partneriais, kol ras tą vieną vienintelį gyvenimo palydovą. Šio ženklo atstovai trokšta jaudulio, įvairovės ir aistros, bet vos tik sutiks žmogų, kuris bus ir meilužis ir draugas viename, jis taps ištikimu ir galų gale pasiryš atiduoti savo širdį.

Didžiausias Dvynių gyvenimo tikslas yra rasti išliekančias emocijas, amžiną meilę, ypač kai jie sensta ir ima suvokti, kad neišvengs rutinos ir nusivylimų. Jų charakteris nepasižymi gilumu, nes Dvynių tikslas - skleisti informaciją, o ne stengtis suprasti ir ieškoti klaidų, spragų ar išvadų.

KAIP SUŽAVĖTI VYRĄ DVYNĮ

Vyrai Dvyniai yra entuziastingi ir kupini gyvenimo džiaugsmo, su jais niekuomet nebūna nuobodu. Jie nuotaikingi ir šmaikštūs, o tai padaro šį vyrą puikiu partneriu, ypač jei pats esate energingas ir dinamiškas bei mėgstate juoką ir linksmybes. Stipriosios lyties atstovai Dvyniai yra natūraliai kalbūs ir dievina flirtą, tad juos visada sutiksite ten, kur būriuojasi žmonės. Jų asmenybė pažymėta dualizmu, todėl jie nenuoseklūs, bet pasižymi puikiais protiniais sugebėjimais, juos mėgsta aplinkiniai. Šio žmogaus neįmanoma prisirišti prie savęs, jam reikia partnerio, kuris suteiks pakankamai laisvės ir erdvės, tačiau tuo pačiu metu padės kurti įvairovės kupinus santykius. Norėdami laimėti vyro Dvynio širdį, turite būti įdomus, mokėti paskatinti, nebijoti nuo juoko skaudačio pilvo bei plyštančių žandų, trokšti nuotykių ir būti pasiruošęs daug mokytis. Tiesa, priešingai jo natūraliam iškalbingumui, šis žmogus vengs kalbėti apie savo jausmus, todėl mieliau juos parodys.

KAIP SUŽAVĖTI MOTERĮ DVYNĮ

Jei norite patraukti į savo pusę Dvynio ženklo moterį, turėsite sugebėti išlaikyti tiek savo tiek jos dvilypiškumą. Vieną akimirką ji gali būti aistringa ir švelni, o netrukus - šalta ir nutolusi. Tai rezultatas to, kad ši moteris gimė su natūraliu saugumo poreikiu, noru laukti nuošaliau nuo kitų žmonių, tačiau tuo pačiu metu ji visada yra pasiruošusi pradėti nerūpestingą meilės istoriją, kuri vis sklaidosi aplink vėjyje. Moteris Dvynė yra entuziastinga, nuoširdi, intelektuali ir saldžialiežuvautoja, bet tuo pat metu itin atvira ir visuomet pasirengusi naujoms pažintims.

Nors Dvynių moterys paprastai nėra drovios, bet tam, kad įsiveltų į rimtus ir įpareigojančius santykius, prireiks daug laiko ir kantrybės. Tačiau vos suradusi vyrą, sugebantį patenkinti visus jos gyvenimiškus poreikius, ji bus ta, kuri pradės kalbą apie šeimą, santuoką ir augimą drauge. Ją žavi partneris, kuris išmoko naujų dalykų, gali suprasti ir pritarti. Tiesa, turėtumėte žinoti, jog jai dažnai kyla noras pasidalinti intymaus gyvenimo akimirkomis, tačiau dažniausiai tuo išklausančiu žmogumi tampa vienas konkretus asmuo, su kuriuo ji sukūrė itin artimą ryšį.

Zodiakas Dvyniai horoskopas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
325 peržiūros spalio mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Įvykiai
Europos parlamento narys Antanas Guoga, pastaruoju metu rimtai svarstęs ir žiniasklaidoje nuolat minėtas kaip galimas kandidatas į Vilniaus miesto merus, priėmė sprendimą dėl dalyvavimo artimiausiuose savivaldos rinkimuose. „Esu aktyvus vilnietis. Prieš metus čia įkūrėme Blockchain centrą, kuris garsina Vilnių, kaip inovacijų ir technologijų sostinę visame pasaulyje. Einu miesto krepšinio komandos „Rytas“ prezidento pareigas. Dabar dar ir prie Modernaus me...
Įvykiai
Trečiadienio popietę „Imperial Hotel & Restaurant“ pasklido šventiška kalėdinė nuotaika. Manote – anksti? Tik ne pasaulinėje praktikoje. Didžiosios užsienio valstybės artėjančioms Kalėdoms pradeda ruoštis vos tik atšventusios Naujuosius metus. Lietuvoje bene pirmasis artėjančių žiemos švenčių nuotaikas paskleidė vienas prabangiausių šalies restoranų, kurio virtuvės šefai išskirtiniams kviestiniams svečiams pristatė pavyzdinį šventinį valgiaraštį. Vadovauda...
Foto ir video
Paaiškėjo, kas pradės išskirtinį publiką hipnotizuojančios britų muzikos grupės „Jungle“ koncertą Lietuvoje. Populiarioji grupė pirmąkart Vilniuje koncertuos lapkričio 9 d. Sostinės koncertų salėje „Compensa“ vyksiantį koncertą pradės žinomas atlikėjas ir grupės „Freaks On Floor“ lyderis Justinas Jarutis. Šiuo metu pasaulinėse gastrolėse koncertuojanti britų grupė „Jungle“ pristato geriausius hitus ir naują studijinį albumą „For Ever“, kurio išsiilgę gerbė...
Nuotraukų albumas
Spalio 12 – 13 dienomis į Keistuolių teatro sceną persikėlė bene garsiausia lietuvių literatūros istorija apie jauno žmogaus šuolį į suaugusiųjų pasaulį – Sauliaus Šaltenio apysaka “Riešutų duona”, pagal kurią režisierius Aidas Giniotis pastatė pirmąją šio sezono Keistuolių teatro premjerą jaunimui. Šiuolaikiškai interpretuota praeito amžiaus vidurio paauglių meilės istorija, paženklinta dviejų šeimų nesutarimų, scenoje subūrė skirtingų kartų aktorius – nu...
Įvykiai
Vilniaus oro uosto išvykimo terminale spalio 17 d. oficialiai atidaryta pagrindinė neapmokestinamų prekių parduotuvė „Heinemann Duty Free | Travel Value“. Naujo koncepto ir dizaino pereinamoje (angl. walk-through) parduotuvėje, įrengtoje vykdant Vilniaus oro uosto terminalo komercinės zonos rekonstrukciją, keliautojams bus pasiūlyta daugiau prekių kategorijų, platesnis asortimentas bei nauji tarptautiniai prekių ženklai. Išskirtinis dėmesys teikiamas Lietu...
Įvykiai
„BAA Training“ trečiadienį žiniasklaidos atstovams pristatė naują Boeing 737 Next Generation realaus skrydžio treniruoklį, kuris leis išplėsti pilotų rengimo pajėgumus. Naujasis Boeing 737 NG įsikurs mokymų centre Vilniuje, kur jau veikia Boeing 737 Classic ir Airbus A320 treniruokliai, ir leis papildomai apmokyti nuo 400 iki 1000 pilotų per metus, priklausomai nuo mokymų rūšies. Naujajame treniruoklyje įdiegtos inovatyvios technologijos, kurių dėka pilota...
Kultūra
Šiemet „Vilnius Jazz“ festivalyje surengtame jaunųjų džiazo talentų konkurse „Grand Prix“ buvo vertos visos finalo grupės, sublizgėjusios kiekviena savaip kūrybingumu. Tačiau nugalėtoją, anot žiuri pirmininko A.Gusčio, lėmė matematika.  Daugiausiai žiuri ir publikos balsų surinko profesionaliausiai pasirodžiusi „D.Jurevičius Group“ (Deimantas Balys Jūrevičius – gitara, Donatas Petreikis – saksofonas, Domas Žeromskas – fortepijonas, Nojus Drąsutis – boso gi...
Verslas
Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai atveria Kompetencijų ir paslaugų centrą, kuriame teiks konsultacijas ir paslaugas jaunoms įmonėms, nemokamai dalinsis patalpomis su startuoliais. Kiti rūmų nariai – augančios kompanijos, vidutinės įmonės ar didieji rinkos žaidėjai šiame centre galėsis naudotis jų poreikiams pritaikytomis paslaugomis, ekspertinėmis konsultacijomis.  „Rūmų verslo ir mokslo bendruomenė nėra vien atskirų verslo subjektų interesus atst...
Transportas
Pigių skrydžių bendrovei „Wizz air” nutraukus tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Varšuvą, keleivių vežimo bendrovė „Lux Express” skaičiuoja, kad jų autobusais iš Vilniaus į Varšuvą važiuos 15-20 proc. daugiau keleivių. Pigių skrydžių oro linijos „Wizz air“ paskelbė, jog nuo šių metų spalio 19 dienos panaikina maršrutą Vilnius-Varšuva, todėl keliauti į šį miestą lėktuvu taps gerokai brangiau. Tarptautinė keleivių vežimo bendrovė „Lux Express“ prognozuoja,...