Žaliojo tilto skulptūrų likimas vis dar nežinioje

2015 metų liepos mėnesį nuo Žaliojo tilto buvo nukeltos daugybę aistrų ir diskusijų visuomenėje kėlusios sovietmečio skulptūros. Per du metus Vilniaus miesto savivaldybė vis dar nepasirūpino, kur jas perkelti. Keturios skulptūros visą tą laiką praleido savivaldybės įmonės „Grinda“ teritorijoje esančioje aikštelėje.

Kultūros ministerija ir Lietuvos dailės muziejus vis dar kantriai laukia savivaldybės atstovų verdikto. Vienas jos sprendimas aiškus - sostinė neskirs lėšų šių skulptūrų priežiūrai ir renovacijai. Kol kas geriausia vieta priglausti Žaliojo tilto skulptūras buvo laikoma sovietmečio skulptūrų ekspozicija Grūto parke.

Kultūros ministrės Lianos Ruokytės-Jonsson patarėjas Viktoras Bachmetjevas „Lietuvos žinių“ žurnalistams teigė, jog buvo pasiektas žodinis susitarimas su savivaldybe dėl skulptūros perdavimo Lietuvos dailės muziejui.

Šio muziejaus direktoriaus pavaduotojas Vytautas Balčiūnas patvirtino, jog muziejus pasirengęs perimti skulptūras ir jas nugabenti į Grūto parką. V.Balčiūnas taip pat išreiškė nuomonę, jog skulptūros nėra tokios prastos būklės, kaip buvo kalbama anksčiau.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.