Vilniuje sulaikyti nepilnamečiai su narkotikais

Sostinėje penktadienio vakarą su narkotinėmis medžiagomis sulaikyti keli jaunuoliai, tarp kurių buvo ir nepilnamečių. Vilniaus apskrities vyriausiais policijos komisariatas pranešė, kad Sietyno gatvėje sulaikyti du nepilnamečiai S. V. ir N. K. (abu gimę 2001 metais), kurie neteisėtai disponavo narkotinėmis medžiagomis. Abu jie išvežti į komisariatą.

22 val. 45 min. prie Taurupės gatvės miškelio, atliekant stovinčių automobilių apžiūrą, automobilio „Mazda“ 323 dešinės pusės priekinių durelių daiktadėžėje aptiktas popieriaus lankstinukas su augalinės kilmės medžiaga, priekinės keleivio sėdynės kišenėje elektroninės svarstykles.

Automobilio „Audi“ A3 dešinės pusės priekinių durelių daiktadėžėje aptiktas smulkintuvas su augalinės kilmės medžiagos likučiais.

Augalinės kilmės medžiaga priklauso 1994 - 1998 metais gimusiems asmenims A. V., L. M., K. M., P. K. Vaikinai taip pat pristatyti į komisariatą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.