Nemokama šunų dresūros pamoka vyks Ozo parke

Kaip susitvarkyti su neklaužada keturkoju? Kaip išvengti streso namų aplinkoje, susijusio su šuns elgesiu? Į šiuos ir kitus klausimus pirmadienio vakarą Ozo parke atsakys šunų trenerė Daiva Gapsevičiūtė.

Papasakosime istoriją: gyveno kartą mažas šuniukas, kuris buvo tikras neklaužada. Siaubti namus buvo jo mėgstamiausias užsiėmimas, kaip ir batų ar sienų kramtymas. O jo šeima vis juokėsi, šypsojosi ir glostė mažąjį padaužą, tuomet visi buvo laimingi. Dabar šiam keturkojui penkeri, jis vis dar lygiai toks pat pašėlęs, tačiau nebe toks laimingas, nes jo šeima nustojo šypsotis, o radę apkramtytą batą ima rėkti ir baksnoti pirštais. Namai užsipildė nerimu.

Pažįstama istorija? Metas į namus grąžinti tvarką!

Lygiai kaip ir kiekvienas naujas žmogutis, atsiradęs šeimos rate, turi išmokti elgtis tinkamai, to paties privalo būti išmokytas ir jūsų keturkojis draugas.

Šuo jau gimsta su natūraliu troškimu gauti šeimininko pritarimą. Jis nori būti geras ir patarnauti jums, tačiau negalės to padaryti, jei neišmokysite savo augintinio suprasti, ko iš jo norite bei tikitės.

Pačių elementariausių paklusnumo komandų išmokytas šuo pavers jūsų namus daug malonesne aplinka. Matydamas savo šeimininką laimingą ir galėdamas užsidirbti skanėstų, keturkojis šeimos narys ims vertinti paklusnumą, tai taps puikiu įpročiu. Toks šuo ir laisvalaikis su juo taps labiau valdomu ir papildys jūsų visų gyvenimus nepamirštamomis akimirkomis.

Išmokti laimingo gyvenimo mums padės puiki šunų trenerė, mokyklos „Dresuok šunį” įkūrėja Daiva Gapsevičiūtė. Viskas, nuo ko reikia pradėti, tai pirmadienį, rugpjūčio 7 d. 18:30 drauge su savo pašėlusiu augintiniu atkeliauti į Ozo Parke vyksiančią nemokamą šunų dresavimo pamoką, skirtą turintiems suaugusius šunis.

Padėkite sau ir savo keturkojui geriau suprasti vienas kitą!

Kada? rugpjūčio 7 d., pirmadienį, 18:30 val.

Kur? Ozo parke

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.