Į šalį sugrįžta kaitra

Nors dar tik pirmadienis, grąžinęs visus į įprastą kasdienę rutiną, tačiau turime jums gerų žinių - jau galite planuoti ateinantį savaitgalį, nes į sostinę sugrįžta lepinanti kaitra!

Praėjęs savaitgalis buvo vasariškai gaivus ir, nekreipiant dėmesio į trumpus palynojimus, oras leido pasidžiaugti pirmomis rugpjūčio poilsio dienomis.

Ši savaitė prasideda panašiomis orų prognozėmis: tiek pirmadienis, tiek dar dvi ateinančios dienos nebus itin karštos, lietaus nenumatoma, temperatūra pirmadienį ir antradienį apie 20-21 laipsnį šilumos, trečiadienį kiek šilčiau - apie 24 laipsnius.

Nuo ketvirtadienio temperatūra ims kilti, kartkartėmis palis, termometrų stulpeliai sieks 28 laipsnius. Penktadienį dar karščiau - apie 29 laipsnius, debesuota, numatomas trumpas lietus. Tačiau šeštadienis laukia giedras ir tvankus. Temperatūra muš šio mėnesio rekordus - kils šiek tiek virš 30 laipsnių. Nedidelio lietaus galime sulaukti nebent vakare, pereinant į sekmadienį, kuris numatomas debesuotas ir lietingas, tačiau pakankamai šiltas - apie 21 laipsnį šilumos.

Primename:

Gana permainingi orai, skersvėjai, maudynės gaiviuose vandens telkiniuose bei, žinoma, ledai, lemia padidėjusią gerklės skausmo ir peršalimų tikimybę. Saugokite savo ir savo artimųjų sveikatą.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.