Vilnietis Europos dėjimo į krepšį turnyruose neturi lygių

Iš Širvintų kilęs, Vilniuje gyvenantis, vos 175 cm ūgio Gediminas Žitlinskas nepaliauja stebinti savo atletiškumu. Vaikinas prieš savaitę triumfavo tarptautiniame dėjimo į krepšį turnyre Maskvoje, o vakar Prahoje vykusiame FIBA 3x3 dėjimo į krepšį konkurse lietuvis dar sykį nuskynė nugalėtojo laurus.

Gediminas Žitlinskas yra tapęs 2017 metų Karaliaus Mindaugo taurės „Oro karaliumi“. Vasarį vykusiame dėjimo į krepšį konkurse, Žitlinskas nurungė aukščiausioje Lietuvos krepšinio lygoje rungtyniaujančius krepšininkus. Šis titulas vienerius metus leidžia vadintis geriausiai į krepšį kraunančiu krepšinio žaidėju Lietuvoje.

Vakar vykusiame FIBA dėjimo į krepšį turnyro finale lietuvis susirinkusiųjų širdis užkariavo firminiu „skorpiono“ dėjimu - nuo dviejų kojų atsispyręs, jis peršoko po krepšiu stovėjusį žmogų ir nusukęs veidą įdėjo kamuolį į krepšį. Po triumfo Čekijos sostinėje, G.Žitlinskas gavo 2 000 JAV dolerių čekį.

Įdomu tai, jog neįtikėtinu šuoliu pasižymintis Žitlinskas profesionaliai krepšiniu neužsiima.

G.Žitlinsko pasirodymas Prahoje:

G.Žitlinsko pasirodymas Maskvoje:

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.