Savaitgalio kriminalinių įvykių apžvalga

Savaitgalis sostinėje daliai vilniečių praėjo neramiai. Gautas pranešimas apie auto įvykį, vagystę, neapsieita ir be užpuolimų.

Ankstų šeštadienio vakarą Sodų gatvėje 40-metis buvo apsvaigintas ir apvogtas iš matymo pažįstamo vyro. Abu vyriškiai apie 18 val. susitiko netoli Vilniaus autobusų stoties ir apleisto namo kieme išgėrė sidro. Kaip teigia nukentėjusysis, išgėręs 3 stiklines šio alkoholinio gėrimo netrukus prarado sąmonę.

Prabudęs neberado nei pažįstamo vyro, kurio nei vardo, nei pavardės nežinojo, nei 600 eurų vertės mobilaus ryšio telefono, pasigedo ir 140 eurų iš piniginės.

Nukentėjęs 40-metis įtaria, jog buvo apsvaigintas narkotinėmis arba psichotropinėmis medžiagomis ir tuomet apvogtas. Jam padaryta 755 eurų turtinė žala.

Vos prasidėjęs sekmadienis sostinėje taip pat pažėrė nemalonių situacijų vilniečiams.

Tik išmušus vidurnakčiui Kirtimų gatvėje automobilis „Audi A4 Avant“, vairuojamas 61 metų vyro, atsitrenkė į kelkraštyje sustojusią transporto priemonę „VW Golf“. Šis automobilis, kurį vairavo 23 metų vaikinas, nuo smūgio pajudėjo ir trenkėsi į kitą to paties modelio automobilį, vairuojamą 21-erių vaikino.

Paaiškėjo, kad avariją sukėlęs „Audi A4 Avant“ vairuotojas užsnūdo prie vairo.

Eismo įvykyje nukentėjo pirmojo „ Volkswagen Golf“ keleivis. Jam nustatyta dešinio antakio kirstinė žaizda, galvos ir krūtinės ląstos sumušimai.

Apie 1.40 val. Reformatų skvere, esančiame Pylimo gatvėje, keturių jaunuolių grupelės buvo užpultas 28 metų vyras. Vienas iš užpuolikų spyrė vyriškiui į krūtinės ląstą. Prie nuo smūgio ant žemės parkritusio žmogaus pribėgę likę jaunuoliai užlaužė jam abi rankas, koja prispaudė galvą prie žemės ir apiplėšė.

Patirta materialinė žala - 600 eurų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.