Vilniuje vyksta japonų anime piešimo užsiėmimai

Visą vasarą Vilniuje vyksta japonų anime bei komiksų piešimo užsiėmimai, tad nupiešti žavingus didžiaakius Naruto, Ichigo, mergaičių pamiltą Mėnulio Jūreivę ar visiems žinomą Pikačiu taps įmanoma kiekvienam.

Spalvingas japonų anime pasaulis jau seniai įsiveržė į Lietuvos jaunuolių (ir ne tik) gyvenimus. Didelės akys, spalvoti plaukai, charakteringi ryškūs personažai ir fantastinės temos tampa vis didesnės dalies rytų kultūros gerbėjų kasdienybės dalimi. Lietuvoje jau dešimtmečiais skaičiuojame anime festivalių gyvavimą, į kuriuos susirenka minios įvairiais mėgstamais personažais persirengusių gerbėjų, žmonės buriasi į klubus, organizuojamos filmų peržiūros.

Jei visgi iškilo klausimas, kasgi tas anime, jį galima apibūdinti kaip japonų rankomis arba kompiuterių pagalba pieštą animaciją. Pats žodis anime japonų kalboje apibūdina visą animacijos žanrą, o štai už Japonijos ribų šis žodis reiškia būtent animaciją, kilusią iš šios sakuromis žydinčios šalies.

Japonų anime neįmanoma supainioti su kitomis animacijos formomis. Ji išsiskiria savitu piešimo stiliumi ir apima daugybę skirtingų piešimo metodikų. Nėra vieno dominuojančio piešimo stiliaus, bet visi pieštuku ar kompiuteriu kurti personažai pasižymi keliomis pasaulį užkariavusiomis savybėmis: visų pirma, juos vienija iškreiptos proporcijos - didelės akys neproporcingos veidui, o rankos ir kojos, neproporcingos liemeniui, dėmesį atkreipiantys įvairių formų bei spalvų plaukai, trisluoksnis spalvinimas.

Įdomu tai, kad pagrindinės veikėjų emocijos ir jausmai yra perteikiamos būtent per akis.

Susidomėjote japonų anime piešimo galimybėmis? Tuomet jums vertėtų apsilankyti VšĮ „Japonų kultūros namai” organizuojamuose anime bei komiksų piešimo užsiėmimuose, kur turėsite galimybę kurti ir pasinerti į žavų ir spalvų kupiną pasaulį.

Užsiėmimų metu išmoksite:

* Anime veido, plaukų bei akių piešimo;

* Anime kūno dalių bei figūros piešimo;

* Chibi veikėjų piešimo pagrindų;

* Praktinio anime veikėjų piešimo konkrečiose situacijose, jų nuspalvinimo (pieštuku, spalvotais pieštukais, tušu).

Visus susidomėjusius kviečiame rašyti el. paštu info@nihon.lt arba skambinti telefonu 867715588 (Marija).

Kur? Japonų kultūros namuose, Kosciuškos g. 26.

Kada? Sekmadieniais nuo 11.00 val. iki 12.30 val. ir nuo 12.30 val. iki 14.00 val.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.