vilniuje.info

Prie vaikų darželio lytinius organus demonstravusiam vyrui skirta griežčiausia bausmė

Vilniuje lygtinai nuteistas vyras, prie vaikų darželio demonstravęs savo lytinius organus.

Pirmadienį Vilniaus miesto apylinkės teismas nusprendė, jog 62 metų vyras turi būti nuteistas griežčiausia bausme - laisvės atėmimu 2 su puse metų, bausmę atidedant 3 metams - dėl jaunesnio nei 16 metų asmens tvirkinimo ir viešosios tvarkos pažeidimo.

Nustatyta, kaip vyras terorizavo ir gąsdino Lazdynų mikrorajono gyventojus: šlaistydamasis priepat vaikų darželio-mokyklos ir aplinkinių dėmesį pritraukdamas vaikišku barškučiu, jis apsinuogino ir atvirai visiems aplinkiniams, įskaitant ir mažamečius, demonstravo savo lytinius organus.

Greta skirtos laisvės atėmimo bausmės nuteistasis įpareigotas lankytis elgesio pataisos programoje, neapleisti savo gyvenamosios vietos mieste (rajono) be priežiūrą vykdančios institucijos leidimo bei nesiartinti prie darželių, mokyklų ar kitų vaikų ugdymo įstaigų.

Jei šios išvardintos sąlygos bus pažeistos, gali būti pritaikyta reali laisvės atėmimo bausmė be jos vykdymo atidėjimo.

Tiesa, teismas mano, jog bausmės tikslai bus pasiekti be realaus bausmės atlikimo, nes jau po sulaikymo vyras nebenusižengė. Be to, jis anksčiau neteistas, o įstatymas įpareigoja pirmąkart teisiamą asmenį už grotų pasiųsti tik išskirtiniais atvejais.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti