Antradienio rytas gatvėse nedžiugino: masinės avarijos, spūstys ir sužeistieji

Antradienio rytas Vilniaus gatvėse ne pats gražiausias - pasipylė tikra avarijų virtinė, dėl jų keliuose susidaro spūstys.

Dar kelios minutės prieš 8 val. buvo gautas pranešimas apie Oslo gatvėje ties pasukimu į aplinkkelį susidūrusius tris automobilius. Transporto priemonės nuo kelio patrauktos gan greitai, tačiau dėl avarijos vis tiek buvo susiformavusi spūstis.

Praėjus vos dešimčiai minučių pranešta apie eismo įvykį kitoje miesto dalyje. Gariūnų kryptimi važiuojantys keturi automobiliai susidūrė už Savanorių prospekto žiedo. Gera žinia - visi sveiki, bloga žinia - ir čia dėl avarijos susidaro spūstys.

Toliau sekė eismo įvykiai, kurių baigtis ne tokia „sėkminga“.

8.28 val. gautas pranešimas apie dvi avarijas toje pačioje vietoje - vakariniame aplinkkelyje ties Parko gatve, yra du sužeisti piliečiai. Ties parduotuve „Iki“ automobilis „Nissan“ partrenkė per pėsčiųjų perėją ėjusią moterį. Ji išgabenta į ligoninę.

Tuo pačiu metu pranešta apie avariją prie Pilaitės viaduko. Čia, važiavę Gariūnų kryptimi, susidūrė lengvasis automobilis ir motociklas. Nukentėjo dviratės transporto priemonės vairuotojas.

8.37 val. pranešta apie neįprastą eismo įvykį Liepkalnio gatvėje - po geležinkelio viaduku, išsipylė didelis kiekis tepalų – balos skersmuo apie 5 metrai, kelio danga tapo slidi. Dyzeliną nuvalė savivaldybės įmonė „Grinda“.

Beveik mušant 9 valandai policijai pranešta, jog visai netoli posūkio į Karoliniškes susidūrė Gariūnų kryptimi važiuojančios transporto priemonės - lengvasis ir krovininis automobiliai. Sužeistų nėra, tačiau šią nemalonią situaciją apsunkina tai, jog vairuotojai nesutaria dėl kaltės, laukiamas įvykio įforminimo.

Būkite atsargūs keliuose. Vairuodami nepamirškite, jog gatvėje esate ne vieni, tad manevruodami neatsakingai sukeliate grėsmę ne tik sau, bet ir aplinkiniams. Sėdėdami už vairo nepraraskite budrumo, o keliaudami pėsčiomis nepulkite į gatvę neapsižiūrėję visas puses.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.