Sulaikytas 19-ą kartą be vairavimo teisių važiavęs vairuotojas

Antradienį ryte (apie 7:30 val.) sostinės Galvės gatvėje buvo sustabdytas 18 metų jaunuolio „Ford Mondeo“ automobilis. Su nežymėtu policijos automobiliu dirbę pareigūnai netrukus suprato, jog sustabdė teisių neturintį ir jau 19 kartų už vairavimą be teisių teistą jaunuolį. Negana to, vaikinas važiavo su sprogusiomis automobilio padangomis. Vienas iš priekinių ratų buvo iš viso be padangos.

Jaunasis vairuotojas aiškino, jog keliaujant į darbovietę iš Vilkaviškio, Aukštadvaryje jam sprogo abi padangos, tačiau nepaisydamas pavojaus savo ir aplinkinių sveikatai, vyrukas nusprendė tęsti kelionę.

Jis taip pat anksčiau buvo baustas ir už nepaklusimą sustoti stabdant pareigūnams. Šį syki jis neturėjo ir privalomojo civilinės atsakomybės draudimo bei techninės apžiūros. Pareigūnai „Ford Mondeo“ automobilį konfiskavo ir jaunuoliui paskyrė 450 eurų baudą.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.