Vilniuje vieši Italijos kariuomenės vadas

Sostinėje su delegacija antradienį ir trečiadienį vieši Italijos kariuomenės vadas - Generalinio gynybos štabo viršininkas Claudio Grazianas. Aukščiausio rango italų karininkas C.Grazianas Lietuvoje paskutinį kartą lankėsi 2015 metų rugsėjį.

Krašto apsaugos ministerija informavo, jog trečiadienį šios ministerijos patalpose įvyks C.Graziano vizitas. Jo metu italai susitiks su Lietuvos krašto apsaugos ministru Raimundu Karobliu. Kiek vėliau patraukę į Lietuvos kariuomenės kanceliariją užsienio svečiai susitiks su Lietuvos kariuomenės vadu generolu leitenantu Jonu Vytautu Žuku. Po šio susitikimo, Užsienio reikalų ministerijoje jie kalbėsis su viceministru Dariumi Skusevičiumi.

Italų vizito tikslai - diskusija apie saugumo situaciją Baltijos ir Viduržemio jūrų regionuose, NATO pajėgų dislokavimą Lietuvos teritorijoje, Europos Sąjungos ir NATO ateitį, kolektyvinę gynybą ir kovą su terorizmu. Susitikimų metu dėmesys taip pat bus skiriamas ir NATO operacijoms, kuriose Lietuva dalyvauja kartu su Italija. Abiejų šalių kariai dislokuoti Afganistane ir vykdo NATO misiją „Tvirta parama“, Viduržemio jūroje - užduotį kodiniu pavadinimu „Sophia“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.