Vilniečiai kviečiami į susitikimą su budizmo vienuoliu

Šiandien, antradienį, Vilniuje besisvečiuojantis theravada budizmo vienuolis, ThaBarVa Centro įkūrėjas, vadovas ir gerų darbų ambasadorius Sayadavas Ashinas Otamasaras su dar 5 vienuoliais kviečia visus, besidominčius budizmo filosofija, meditacija ir dvasiniu tobulėjimu susitikti nemokamoje viešoje diskusijoje.

Šiais materialiais ir paviršutiniškais laikais gyvenimo tikslu yra laikoma storiausia piniginė, gražiausia figūra ar pasaulinė šlovė. Iš esmės, viskas paremta paviršutiniškumu, tuo, ką gali apčiuopti, pamatyti akimis, o ne širdimi.

Tačiau daug pasaulyje nuskambėjusių atvejų rodo, kad tai nebūtinai atneša laimę, vidinę pilnatvę ir tai neturėtų tapti siekiamybe.

Nuo pat mažų dienų augame spaudžiami aplinkos, jog svarbiausia gyvenime yra daug uždirbti. Tai mums įkalta į galvą taip, jog net, kai, rodos, apie tai negalvojame, mes vis tiek apie tai galvojame. Tai virto nenutraukiama mintimi, didžiausia gyvenimo tiesa. Materialios gerovės troškimas užkariauja sielą ir protą. Sukandę dantis visą savo laiką, mintis, darbą skiriame tam, kad galutiniame rezultate gautumėm krūvą pinigų, kuriuos išleisime dalykams, kuriais didžiuosimės patys prieš save, prieš draugus, prieš nepažįstamus.

Tačiau visų daiktų vertė krenta kiekvieną sekundę. Jie lūžta, genda, galų gale - atsibosta. Nei vienas apčiuopiamas daiktas nesuteikia amžino pilnatvės jausmo. Tai tik priedanga skirta paslėpti sielos tuštumą ir kančią. Bet mes patys verčiame save kentėti. Nuo pat gimimo iki mirties bandome sukurti laimės akimirkas, kurios tik laikinos, nes galiausiai vis tiek grįžtame ten, nuo kur pradėjome.

Jei jums atsibodo kentėti, šiandien išaušo diena, kai galite padėti kūnui pasiekti savo Nirvaną. Buda taip vadino troškimų atsisakymą. Žinoma, tai nereiškia, kad nuo šiol turite gyventi kartoninėje dėžėje džiunglėse ir tai tikrai nereiškia, jog visi benamiai yra budistai, tačiau savo godumo sumažinimas taps pirmuoju žingsniu link egzistavimo prasmės suvokimo.

Rugpjūčio 8-oji yra paskutinė diena, kai theravada budizmo vienuolis, ThaBarVa Centro įkūrėjas, vadovas ir gerų darbų ambasadorius Sayadavas Ashinas Otamasaras kviečia į pokalbius apie Budos mokymą bei meditacinius susitikimus.

Renginys nemokamas, pokalbis vyks anglų kalba.

Daugiau informacijos apie svečią rasite ČIA.

Facebook: Thabarwa-Centre

Kontaktams: Theravada.LT@gmail.com

Kur? Shanti centre Juozapavičiaus g. 9A-166

Kada? Antradienį 18:30 val.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.