Visi 3-7 metų vaikai šiemet pateks į darželius

Sostinės gyventojams tikru galvos skausmu tapusi problema, susijusi su vietų trūkumu vaikų darželiuose, panašu, jog ima spręstis. Vilniaus miesto savivaldybė žada, jog ateinantį rugsėjį į darželius pradės eiti visi 3-7 metų vakai: šiuo metu pakviesti 4842 vaikai, o iki rugsėjo pirmosios papildomai planuojama pakviesti 769 vaikus.

Kaip skelbiama pranešime, dar prieš kurį laiką vietų trūko net 7 tūkst. mažųjų vilniečių. Bet per praėjusius dvejus metus Vilniuje sukurta daugiau kaip 3,5 tūkst. naujų vietų, o dar trečdalis šio skaičiaus šiuo metu įrenginėjama.

Ateinančiais metais sostinėje planuojama pastatyti 12 modulinių darželių priestatų prie jau esamų įstaigų ir pradėti penkių naujų savivaldybės darželių statybas. Pastačius 12 modulinių darželių, bus sukurta dar kone 1500 vietų darželinukams.

Dar viena gera naujiena jauniesiems tėveliams: nuo šių metų rugsėjo visiems sostinės gyventojams, auginantiems mažamečius, bus skiriama 100 eurų kompensija, įskaitant ir tuos, kurių vaikai lanko darželį, ir samdantiems auklę, ir vaikus prižiūrintiems patiems namuose.

Savivaldybės duomenimis, priimtųjų į Vilniaus darželius nuo 2014 metų padaugėjo daugiau nei 2 kartus. O svarbiausias savivaldybės tikslas - iki kadencijos pabaigos panaikinti visas vietų darželiuose laukiančiųjų eiles.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.