Vingio parką sudrebins didžiausias metų šou

Jau rytoj sostinės Vingio parką sudrebins didžiausias šių metų šou Baltijos šalyse – Robbie Williamso gastrolių „The Heavy Entertainment Show Tour“ koncertas. 43-ejų metų britų dainininkas, išpopuliarėjęs su grupe „Take That“, jau ilgą laiką įvardijamas viena ryškiausių pasaulio muzikos žvaigždžių.

Tiesa, atlikėjas legendinei grupei priklausė tik kurį laiką. Pastarąją R. Williamsas, dėl prastų santykių ir išaugusios konkurencijos su kolega Gary Barlow, paliko net du kartus: pirmąkart 1995 m. ir antrąkart 2011 m.

„Mano problema visada buvo Gary. Norėjau jį sutraiškyti ir ištrinti visus prisiminimus apie grupę. Netgi tada, kai jam buvo sunku, aš nenusileisdavau. Turiu už tai nuoširdžiai atsiprašyti“,– sakė R.Williamsas.

Nors 2009 m. dainininkas grįžo į „Take That“, su kuria įrašė albumą „The Progress“ ir surengė koncertines gastroles, 2011 m. jų keliai vėl išsiskyrė – antrąkart iš „Take That“ pasitraukiantis R.Williamsas prižadėjo, kad ateityje palieka atviras duris bendriems projektams.

Išsiskyrimas su grupe garsiam atlikėjui toli gražu nesutrukdė kilti karjeros laiptais, o R.Williamso solo karjera sėkmingai tęsiasi jau ilgiau nei du dešimtmečius. R.Williamsas yra laimėjęs rekordinį skaičių - net 18 „BRIT Awards“ apdovanojimų. Net 6 atlikėjo albumai patenka į didžiausiu tiražu parduotų įrašų Didžiojoje Britanijoje šimtuką, o 2006 m. R.Williamsas pasiekė oficialų „Guinness“ rekordą – per vieną dieną į dainininko koncertus buvo parduota daugiau nei 1,6 mln. bilietų. Dainininkui šiemet taip pat buvo įteiktas prestižinis „BRIT Icon“ apdovanojimas.

Manoma, kad R.Williamso turtas yra vertinamas 155 mln. svarų sterlingų. Didžiąją dalį turtų dainininkas uždirbo iš įrašų pardavimų ir koncertinių gastrolių.

Ypač muzikine veikla užimtam atlikėjui laiko asmeniniam gyvenimui taip pat netrūksta. Laimingai vedęs atlikėjas su žmona amerikiečių aktore Ayda Field ir dviem vaikais gyvena Vakarų Londone.

Kur? Vingio parke, Vilniuje.

Kada? Rugpjūčio 16 d.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.