vilniuje.info

Pagalbos šauksmas: šalyje trūksta pirmosios neigiamos kaujo grupės kraujo

Lietuvoje paskelbtas aliarmas: antradienį Nacionalinis kraujo centras pranešė, jog šalyje ima trūkti O (pirmosios) neigiamos kraujo grupės kraujo.

Kaip rašoma centro pranešime, ši kraujo grupė yra universali ir labiausiai reikalinga kovojant už žmonių gyvybes.

Pirmosios kraujo grupės atstovai iš kitų išsiskiria ne tik savo gyyvybiškai svarbiu universalumu, tačiau ir ypatingomis lyderio savybėmis. Japonijoje, iš kur kilo kraujo grupių teorija, darbuotojai su pirmąja kraujo grupe yra vertinami labiausiai, būtent juos dažniausiai skiria į vadovaujančias pareigas. Šie žmonės ištvermingi, stiprūs, energingi, atsakingi ir apskritai - ypatingi.

Tiesa, Nacionalinis kraujo centras sako, jog kraujo poreikio situacija kinta kasdien, tad centre laukiami visi žmonės, turintys ir kitas kraujo grupes.

Vilniečiai bei miesto svečiai, norintys tapti kraujo donorais, yra laukiami Nacionaliniame kraujo centre Vilniuje, adresu Žolyno g. 34, taip pat prekybos centro VCUP ketvirtame aukšte.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti