Savaitės sporto ir sveikatingumo renginiai Vilniuje

Kiekvieną savaitę Vilniuje vyksta begalės sporto ir sveikatingumo renginių. Siekdami mūsų portalo skaitytojus supažindinti su sostinės sporto įvairove, kiekvieną savaitę vilniečiams rekomenduojame svarbiausius ir įdomiausius įvykius.

1. A lyga: Merginos U-17 vs Gargždų "Banga"

Po pertraukos grįžta aukščiausia Lietuvos moterų futbolo A lyga. LFF stadione susitiks geriausia šalies septyniolikmečių merginų komanda ir ilgą istoriją skaičiuojantis Gargždų moterų futbolo klubas. Įėjimas nemokamas.

Kur? LFF stadionas (Stadiono g. 2).

Kada? Trečiadienis, 15 val.

2. Atvira Vilniaus Fechtavimo Klubo Treniruotė

Po sėkmingo pirmojo vasaros sezono, Vilniaus fechtavimo klubo socialinis projektas „Vasara su špaga“ sugrįžtą į Vingio parką. Šią vasarą Vilniaus fechtavimo klubas surengs 8 nemokamas ir atviras treniruotes visiems. Užsiėmimų metu sužinosite dar daugiau įdomių fechtavimo dalykų, išmoksite stovėti, žingsniuoti ir laikyti špagą, kaip fechtuotojai.

Visi atėjusieji ir nusifotografavę su špaga turės galimybę sudalyvauti konkurse ir vienas iš jų vasaros pabaigoje laimėti mėnesį nemokamų treniruočių. Aktyviausių treniruočių lankytojų vasaros pabaigoje laukia klubo simbolika papuoštos dovanėlės.

Kur? Vingio parkas.

Kada? Trečiadienis, 19:00 val.

3. Sąmoningo kvėpavimo užsiėmimas

Vilniečiai kviečiami dalyvauti iniciatyvoje „Kvėpuok laisvai, gyvenk laimingai”, kurios metu visi norintys galės išbandyti sąmoningo kvėpavimo praktikas sostinės parkuose. Atvirų užsiėmimų metu kiekvienas turės galimybę išbandyti specialius kvėpavimo pratimus, padėsiančius sustiprinti tiek fizinę, tiek emocinę, tiek dvasinę sveikatą.

Praktikuojant sąmoningą kvėpavimą gerėja kvėpavimo kokybė, stiprėja atsparumas peršalimo ligoms, gerėja emocinė būklė ir miego kokybė, didėja atsparumas stresui, atpalaiduojama užspausta gyvybinė energija, pailsi protas. Į užsiėmimą išankstinė registraciją nėrą vykdoma.

Kur? Baltasis tiltas.

Kada? Antradieniais, 19 val.

4. FK ''Žalgiris'' - Marijampolės ''Sūduva''

Intriguojanti Lietuvos klubų dvikova jau šį trečiadienį! Vilniaus ir Marijampolės klubai Europos turnyrų atrankose pasirodė skirtingai - vilniečiai aukštesnėje lygoje iškrito pirmajame ture, o marijampoliečiai Europos taurės lygos atrankiniame turyre nužygiavo net iki ketvirtojo etapo. Kuris kurį? Sužinosime jau greitai. Bilietai.lt

Kur? LFF stadionas (Stadiono g. 2).

Kada? Trečiadienis, 20 val.

5. Jugger prie Baltojo Tilto

Jugger - žaidimas, kurį paprasčiausia apibūdinti kaip kardų kirstynių ir regbio hibridą, bet geriau pamatyti gyvai. Lietuvoje jis yra visiška naujovė, bet kai kuriose kitose šalyse jau dešimtmečius egzistuoja lygos ir čempionatai su dešimtimis komandų. Norite prisijungti? Mielai prašome!

Kur? Baltasis tiltas. 

Kada? Ketvirtadienis, 19 val.

6. WAKE FIT

Wake Inn parkas išalkusiems pasiūlys skaniai užkąsti, ištroškusiems - atsigaivinti. Wake trasa, batutai, treniruotė nemokama, bet jei turit savo lentas ir hidrokostiumus pasiimkit, jei ne, galėsit išsinuomoti. Registracija būtina vėliausiai likus 3 valandoms iki renginio, nes mums reikalingas galutinis dalyvių skaičius. Imkit vaikus, šunis, drauges ir gerą nuotaiką - nusimato sportiškas ir smarkus penktadienis! Registracija čia.

Kur? Ežeraičių g. 2

Kada? Penktadienis, 19 val.

7. Rugpjūčio naktinė kritinė masė Vilniuje

Naktinė kritinė masė – tai masinis, organizatorių neturintis pasivažinėjimas dviračiais naktį, kovo-spalio mėnesių ANTRĄ penktadienį prie Katedros varpinės 23:00 val. Naktinė masė skirta ne tik parodyti, kad dviratis lygiavertė transporto priemonė, bet ir pažinti naktinį Vilnių. Pasipuoškite savo dviratį, juk kritinė masė - šventė! Tai gali būti LED, ryškiaspalviai papuošimai. Daugiau info Facebook: Critical Mass Vilnius.

Kur? Katedros bokštas.

Kada? Penktadienis, 23 val.

8. Bendra bėgimo klubo treniruotė su ultra sportininku Sania Sorokin 

Kviečiame klubo narius iš visos Lietuvos į bendrą treniruotę - susitikimą Vilniuje su Lietuvos plento ULTRA karaliumi Sania Sorokin! Po bendros treniruotės Jūsų lauks arbata, košė-makalošė ir saldumynai.

Kur? Sluškų g. 7-4.

Kada? Šeštadienis, 10 val.

9.FK „Trakai“ - FK „Žalgiris“

Principinių varžovų ir A lygos lyderių dvikova. Priežasčių praleisti šį futbolo mačą tikriems aistruoliams nėra! Bilietus įsigyti galima vietoje arba bilietai.lt

Kur? LFF stadionas (Stadiono g. 2).

Kada? Šeštadienis, 19 val.

10. Bėgimo treniruotė Karoliniškių draustinyje

Nemokamos treniruotės kiekvieną sekmadienio rytą. Puiki kompanija, naujos pažintys ir sveikai pradėta diena įspūdingo grožio draustinyje. Organizuoja Tomas Olišauskas.

Kur? Šimulionio ir Povilaičio gatvių susikirtimas, prie miškelio.

Kada? Sekmadienis, 9 val.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.