Vilniaus vakarinis aplinkkelis sėja mirtį

Antradienis sostinės gatvėse buvo gausus avarijomis. Dauguma jų baigėsi pakankamai sėkmingai, vairuotojai ir kiti eismo įvykių dalyviai išsisuko išgąsčiu ir tam tikrais nemalonunais, tačiau išaušusi nauja diena viską nuneša vis gilyn į praeitį. Deja, ši diena išaušo ne visiems.

Kaip pranešėme vakar, apie 8.28 val. vienoje iš avarijų vakariniame Vilniaus aplinkkelyje esančioje Parko gatvėje, nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje, 1957 metais gimusio vyro automobilis „Nissan Almera“ partrenkė 1933 metais gimusią J.S.

Moteris buvo išgabenta į gydymo įstaigą, dėl daugybinių kaulų lūžių ir traumos gydyta reanimacijos skyriuje, tačiau ligoninėje mirė.

Visame Vilniaus vakariniame aplinkkelyje maksimalus leidžiamas greitis svyruoja nuo 70 km/val. iki 90 km/val. Tačiau ne paslaptis, jog dauguma šia miesto dalimi besinaudojančių vairuotojų greitį ribojančių kelio ženklų nepaiso, o kai kuriems čia nebegalioja ir visos likusios kelių eismo taisyklės.

Atsargesniems linkusiems būti eismo dalyviams keliaujant vakariniu aplinkkeliu ir stebint neįprastai manevruojančius ir tarp kelio juostų nardančius automobilius, tenka nubraukti ne vieną prakaito lašą stengiantis saugiai pasiekti kelionės tikslą. Tikimės, kad tokios liūdnos baigties istorijos kaip ši, nebesikartos ir privers vairuotojus suprasti, jog gatvėse nevalia prarasti budrumo bei savitvardos.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.