vilniuje.info

„Lietuvos rytas“ keičia oficialias klubo spalvas

Naują istorijos laikotarpį išgyvenantis pagrindinis Vilniaus vyrų krepšinio klubas „Lietuvos rytas“ keičia oficialias klubo spalvas. Juodai baltai raudonomis aprangomis iki šiol rungtyniavę vilniečiai, naujame sezone pasirodys su juodos ir baltos spalvų aprangomis. Tą patvirtino klubo prezidentas Antanas Guoga.

Šie pokyčiai siejami su naujo generalinio remėjo atėjimu į sostinės klubą. Praėjusią savaitę paskelbta, jog juo tapo stambi japonų informacinių technologijų bendrovė „The NEM.oi Foundation”, kuri vysto decentralizuotą finansinių transakcijų technologiją ir palaiko skaitmeninę XEM valiutą. Naujam „Lietuvos ryto“ sezonui ši finansų milžinė skirs 500 tūkst. eurų.

„NEM partnerystė su Vilniaus krepšinio klubu yra ne šiaip rėmėjo atėjimas. Duodame ženklą - lietuviai yra pasiruošę ir atviri pačioms naujausioms inovacijoms. Juk tai vieni pirmųjų blockchain technologijos sprendimų sporto klubui” - savo „Facebook” paskyroje teigė Antanas Guoga.

„Lietuvos ryto“ aistruoliai naujame sezone turės galimybę įsigyti bilietus virtualia valiuta. A.Guoga pranešė, jog naujų aprangų maketas veikiausiai dar keisis.

Juodos ir baltos spalvos apranga rungtyniavo „Lietuvos ryto“ pirmtakas „Statybos“ klubas. 1997 metais savo gyvavimą baigęs klubas, buvo perimtas Gedvydo Vainausko žinių kompanijos. Būtent dėl jo užgaidos tarp klubo spalvų buvo atsiradusi raudona spalva.

Prieš mažiau nei mėnesį rašėme apie permainų vėjus „Lietuvos ryto“ ekipoje.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti