vilniuje.info

„Vytis“ nusileido turnyrinės lentelės kaimynams

Sostinės garbę antrame pagal pajėgumą šalies futbolo turnyre ginantis ir penktą vietą tarp 15 komandų užimantis Vilniaus „Vytis“ antradienį namuose 0:1 (0:1) nusileido Gargždų „Bangai“ ir patyrė pirmąją nesėkmę antrajame Pirmos lygos rate.

Rungtynes aktyviau pradėjo svečiai, kurie ilgiau kontroliavo kamuolį ir kūrė pavojingesnes atakas. Jos ne kartą pasibaigė ir smūgiais į vartus, bet su jais susidorodavo K. Čirba. Tuo tarpu šeimininkams, kurie vertėsi be trijų pagrindinės sudėties žaidėjų, sunkokai sekėsi palaikyti kamuolį ar vystyti rimtesnius išpuolius.

Kėlinio viduryje gargždiškių spaudimas davė vaisių, ir po rikošeto kamuolys atsidūrė Vyčių vartuose. Po pelnyto įvarčio svečiai atsitraukė kiek giliau, o vyčiai pradėjo kurti daugiau pozicinių atakų, tačiau kažkokių įspūdingų momentų susikurta nebuvo, tad į pertrauką vilniečiai išėjo turėdami įvarčio deficitą.

Antroje dvikovos dalyje situacija iš esmės nekito - šeimininkai ir toliau kiek dažniau laikėsi su kamuoliu, bet ypatingai pavojingų išpuolių surengti nesugebėjo, o kilus bent menkiausiam pavojui sėkmingai sužaisdavo „Bangos“ vartininkas.

Gargždiškiai antroje kėlinio dalyje ir patys surengė kelis greitus išpuolius, bet jiems pritrūko tikslumo. O Vyčių gretose būtų galima išskirti porą pavojingesnių epizodų - visų pirma M. Kardokas galva smūgiavo visiškai šalia vartų, o jau per teisėjo pridėtą laiką gražų M. Šoblinsko smūgį per save įspūdingai atrėmė T. Norbutas. Po kelių sekundžių nuskambėjęs teisėjo švilpukas užfiksavo pirmąją Vyčių nesėkmę antrajame pirmenybių rate.

Ateinantį turą Vyčiai praleidžia, o artimiausios oficialios rungtynės jų laukia rugpjūčio 17-ąją dieną, kai Vilniaus Senvagės stadione bus susitinkama su „Žalgirio B“ komanda.

„Vytis“: K. Čirba; M. Šoblinskas, M. Makutunovičius, N. Misiuk (56' M. Kardokas), R. Juška, Leonardo, B. Lučiūnas (64' T. Symulevič), Y. Utsunomiya (74' D. Skorikovs), G. Štrauss, G. Paulauskas (28' A. Skuratovič), V. Emelianenko.

„Banga“: T. Norbutas; M. Gudauskas, A. Bačanskis, K. Urbaitis (76' Š. Skulskis), G. Žukauskas, K. Gnedojus, D. Lukošius (88' P. Lotužys), S. Urbys, E. Bračkus, R. Krušnauskas, G. Samsonik (62' A. Butkus).

Įvartis: 24' S. Urbys („Banga“).