Islandijos gatvėje - daugiau erdvės pėstiesiems ir dviratininkams

Nuo šiandien vienoje gyviausių sostinės erdvių – Islandijos gatvėje – įgyvendinami esminiai pokyčiai. Ilgą laiką automobilių parkavimui skirtose vietose nuo šiol nebebus galima statyti keturračių transporto priemonių, nes pastarosios bus užleistos pėstiesiems ir dviratininkams.

Ši idėja buvo pradėta svarstyti dar po birželio mėnesį vykusios šventės „Ačiū tau, Islandija“, kai susibūrus gausiam skaičiui vilniečių, pokyčių poreikis tapo akivaizdus.

Sostinės Tarybos narys, Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Vincas Jurgutis džiaugėsi, kad nuo šiol gatvė taps kur kas saugesnė: „Džiugu, kad mieste pagaliau atsiranda dar viena draugiška erdvė pėstiesiems ir dviratininkams. Visi puikiai suprantame, kad tos keliolika automobilių statymo vietų Islandijos gatvėje parkavimo problemos nesprendė. Nuo šiol miesto svečių ir vilniečių itin pamėgtoje gatvėje atsiras dar daugiau erdvės dviratininkams, pėstiesiems, besižvalgantiems turistams“.

Jau šį ketvirtadienį vienoje gyviausių sostinės gatvių prasidės pakeitimo darbai, bus pradėta statyti naujus ženklus. Po įvykdytų pokyčių, vienkryptis automobilių eismas Islandijos gatvėje vyks dešine kelio puse, kur šiuo metu vis dar yra įrengtos automobilių parkavimo vietos. Kaip ir anksčiau, gatve abiem kryptimis galės važiuoti dviračiai: link Vilniaus gatvės – su automobilių eismu, o link Jogailos g. – specialia dviračių juosta.

Gyventojai ir miesto svečiai automobilius galės palikti Liejyklos g. esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.