Vystomi užmirštos senamiesčio bažnyčios atnaujinimo darbai

Senamiesčio Savičiaus gatvėje stovinti Šv. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčia netrukus bus perimta dviejų ministerijų ir joje bus įsteigtas dvasinės ir psichologinės pagalbos centras. Tokį aktą trečiadienį pasirašė Vidaus reikalų bei Švietimo ir mokslo ministerijos.

Šv. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčia neveikia jau ilgą laiką ir yra labiausiai apleista iš visų bažnyčių sostinėje. Be to, ši nuo XVIII amžiaus vidurio stovi pačiame senamiesčio viduryje ir nuolatos pritraukia klausiamus turistų bei vietinių gyventojų žvilgsnius.

Vidaus reikalų ministerija bažnyčios atnaujinimo darbus puoselėja kartu su policijos atstovais. Ministro Eimučio Misiūno atstovas spaudai Karolis Vaitkevičius patvirtino šiuos ketinimus: „Ketinama ten įkurti bendruomenės centrą ir teikti dvasinės sielovados paslaugas. Bus erdvė ir pareigūnams, ir bendruomenei, bus galima gauti ir psichologinę, ir dvasinę pagalbą, bendruomenei – užsiimti įvairiomis veiklomis, galima kalbėti apie pagalbą nukentėjusiesiems nuo prekybos žmonėmis“.

Kas konkrečiai bus daroma su perimtos bažnyčios patalpomis, anot K.Vaitkevičiaus, visuomenei detaliau ketvirtadienį praneš pats ministras, policijos kapelionas ir kunigas Algirdas Toliatas.

Iki šių dienų baroko architektūros stiliaus bažnyčią valdė Švietimo ir mokslo ministerija. Įvairiais istorijos laikotarpiais ši itin sena bažnyčia priklausė stačiatikiams ir katalikams. Antrojo pasaulinio karo metais Šv. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčia buvo apgriauta ir paversta daržovių sandėliu.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.