„Facebook“ pristatė potencialų „YouTube“ ir „Disney“ konkurentą

„Facebook" socialinį tinklą valdanti JAV kompanija lyderės pozicija socialinių tinklų gretose neapsiriboja. Kompanija pristato dar vieną savo darbą - atnaujintą vaizdo įrašų juostą „Facebook Watch“, kuri leis vartotojams greičiau ir patogiau rasti vaizdo įrašus, neįtrauktus į jų naujienų juostą.

Naujoji įrašų juosta leis vartotojams prenumeruoti pirmaujančių transliuotojų ir sporto organizacijų vaizdo turinį bei pačios kompanijos sukurtą turinį. Pasak šiuo metu populiariausio socialinio tinklo „Facebook" įkūrėjo Marko Zuckerbergo, tokia naujovė turėtų skatinti aktyvią vaizdo įrašų socialiniuose tinkluose peržiūrą.

Nuo ketvirtadienio ši funkcija jau prieinama ribotam skaičiui vartotojų Jungtinėse Valstijose, tačiau vėliau ją numatoma padaryti prieinamą visiems. Ekspertų teigimu, tokiu būdu „Facebook“ ketina konkuruoti su „YouTube“ ir korporacija „Disney“, kuri taip pat nusprendė įžengti į šį segmentą, bei naudotis tradiciniais televizijos kanalais.

„Facebook Watch“ ketinama pritaikyti kiekvienam vartotojui, čia bus rodomi vaizdo įrašai, patinkantys draugams. Atskira „Facebook“ juosta vaizdo įrašams Amerikoje atsirado praėjusiais metais, tačiau iki šiol čia buvo daugiausia skelbiami mėgėjiški vaizdo klipai ir trumpi naujienų pranešimai.

Kai kurios vaizdo programos naujoje juostoje truks daugiau nei dešimt minučių, o tai yra gerokai daugiau, nei žmonės praleidžia žiūrėdami vaizdo įrašus socialiniame tinkle. Internetinių vaizdo įrašų rinka „Facebook“ gali tapti papildomu pajamų šaltiniu.

„Facebook" – socialinis tinklas, turintis daugiau nei 1 mlrd. vartotojų, kurie prisijungia bent kartą per dieną. Facebook sukūrė Markas Zuckerbergas 2004m. vasarį. Pradžioje buvo skirtas tik Harvardo universiteto studentams, vėliau– visų JAV universitetų studentams, po kiek laiko– įmonių darbuotojams, organizacijų nariams, 2006m. rugsėjo mėnesį– ir užsienio studentams. 2008m. pavasarį platforma išversta į vokiečių, ispanų, prancūzų kalbas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.