Duris atvėrė atsinaujinusi Mindaugo g. „Maxima“

Po keturių mėnesių pertraukos vėl duris atvėrė vienintelė sostinėje visą para dirbanti parduotuvė „Maxima“. Atsinaujinusios parduotuvės atstovai tvirtina, jog pirkėjams nuo šiol siūlo dar platesnį prekių asortimentą ir aukštesnės kokybės produktus. 

Mindaugo gatvės „Maxima“ šią savaitę švenčia. Iki sekmadienio vakaro parduotuvės lankytojų lauks įvairios staigmenos ir skanumynai, kuriais jie bus kviečiami pasivaišinti. Šiandien per atidarymo šventę pirkėjų laukė muzikantų pasirodymas. Čia netrūko ir žymių veidų - pasirodė Andrius Užkalnis, Agnė Jagelavičiūtė. 

Ši parduotuvė Vilniaus gyventojams jau iki renovacijos buvo itin mėgiama ir išskirtinė. Šioje „Maximoje“ įrengta vienintelė Baltijos šalyse panoraminė grilio krosnis, taip pat - mėsos brandinimo patalpos. Įrenginius, leidžiančius skanauti patiekalus, tarsi šie būtų tik iš laužo, ši „Maxima“ turi vienintelė Baltijos šalyse. Pirkėjams bus sudaryta galimybė iš namų užsisakyti mėsos, o atvykus į parduotuvę atsiimti užsakymą.

Atsinaujinusio „Maximoje“ taip pat įsikurs 23 įvairios prekių ir paslaugų parduotuvės, tarp kurių bus ir seniau čia veikusios bei kelios naujos: konditerija „Šokolado meistrai“, kepyklėlė „Mon Ami“, ekologiškų produktų krautuvė „Biosala“ ir dovanų pakavimo meistrų parduotuvė „VAAU“.

Be to, Mindaugo gatvės „Maximoje“ duris atvers azijietiško maisto restoranas „Take Way“, grožio salonas „Salon+“ bei medicinos paslaugas teikiančios klinikos „Altameda“ atstovybė. Joje bus galima skiepytis ir atlikti kraujo analizės tyrimus.

Į parduotuvės patalpas jau grįžta ankstesni nuomininkai, todėl ištikimiausi šios „Maximos“ lankytojai nepasiges anksčiau čia įsikūrusių parduotuvių. Kai kurios iš jų turi paruošusios malonių staigmenų. Štai, gyvūnėlių prekių parduotuvėje „Kika“ nuo šiol dirbs veterinaras ir šūnų kirpėjas. Šią savaitę parduotuvės atidarymo proga žadamos įvairios nuolaidos.

Mindaugo gatvės „Maxima“ netrukus švęs savo 20 metų jubiliejų - ji veikia jau nuo 1999 metų. Renovacijos darbai prekybininkams atsiėjo 6,7 mln. eurų. Kol Mindaugo gatvėje stovinti „Maxima“ buvo renovuojama, estafetę buvo perėmusi Naugarduko gatvėje esanti „Maxima“ parduotuvė. Nuo šiol ji vėl dirbs įprastu darbo laiku - nuo 8 iki 22 val.

BNS nuotr.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.