A.Mamontovas surengs papildomą jubiliejinį koncertą

Vienas geriausių visų laikų Lietuvos muzikos atlikėjų Andrius Mamontovas netrukus švęs savo penkiasdešimties metų jubiliejų. Ta proga muzikantas gruodžio 17 dieną „Siemens“ arenoje surengs grandiozinį koncertą „AM50“. Likus pusei metų iki šio koncerto, visi 12 500 bilietų buvo išgraibstyti, todėl rugpjūčio 23 dieną garbingą jubiliejų švęsiantis muzikos kūrėjas paskelbė apie papildomą koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Papildomas koncertas didžiausioje Lietuvos arenoje Kaune įvyks gruodžio 20 dieną. Prekyba bilietais jau prasidėjo „Tiketos“ sistemoje. Kaip įprasta Andriui Mamontovui, jis parengė malonią staigmeną savo gerbėjams. Kiekvienas įsigijęs bilietą į jo koncertą Kaune arba Vilniuje, galės nemokamai atsisiųsti naujausią muzikanto albumą „Memories Of Something That Never Happened“. Skelbiama, jog įsigijus bilietą, reikės apsilankyti puslapyje www.andriusfoje.lt ir įvesti ant bilieto rastą aštuonių skaitmenų kodą. Tiesa, pamėginus įvesti bet kokią skaičių kombinaciją, albumą galima parsisiųsti ir nepirkus bilieto.

Andrius Mamontovas teigė, jog pastaruoju metu sulaukė daug gerbėjų laiškų, kuriuose prašoma surengti papildomą koncertą. Atlikėjas neliko abejingas savo gerbėjų prašymams ir pripažino, jog tai įkvepė organizuoti koncertą Kaune bei paruošti albumą-dovaną.

Naujausias muzikanto albumas „Memories Of Something That Never Happened“ - anot pačio atlikėjo, yra tarsi pabėgimas nuo tradicinio Mamontovo, kadangi tai albumas be vokalų, jis - vien elektroninis. Atlikėjas šį albumą brandino net penkis metus.

Muzikanto karjerą A.Mamontovas pradėjo dar prieš 33 metus Antkalnio vidurinėje mokykloje. Iš pradžių jis su keliais kitais muzikaliais draugais įkūrė grupę „Sunki muzika“, kuri netrukus buvo pervadinta į „Foje“. Keturiolika metų Lietuvos muzikos aukštumose buvusi alternatyvaus roko grupė „Foje“ iš viso išleido devynis studijinius albumus ir surengė daugybę įspūdingų koncertų, visam laikui įsirėžusių į įvairių kartų muzikos klausytojų širdis.

Savo laikmečiu „Foje“ susišlavė visus įmanomus muzikinius apdovanojimus. Paskutiniame grupės koncerte 1997 metais Vingio parke apsilankė iki šiol Lietuvoje rekordiškas kiekis žmonių - 60 000. Solinę karjera A.Mamontovas pradėjo 1995 metais, išleisdamas vieną populiariausių asmeninių albumų „Pabėgimas“, o iš viso atlikėjas išleido net 13 savo asmeninių albumų.

BNS nuotr.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.