Zodiako ženklų charakteristika. Liūtas

Stiprybės: kūrybingumas, aistringumas, dosnumas, nuoširdumas, linksmumas, šmaikštumas.

Silpnybės: arogantiškas, užsispyręs, tingus, susikoncentravęs į save.

Mėgstami dalykai: teatras, grožis, brangūs daiktai, ryškios spalvos, laisvalaikis su draugais.

Nemėgstami dalykai: būti ignoruojamu, susidurti su sunkia realybe, kai aplinkiniai nesielgia su juo kaip su karaliumi ar karaliene.

Žmonės, gimę po Liūto ženklu, yra natūralūs lyderiai. Tai asmenybės, kurios yra dramatiškos, kūrybingos, savimi tikinčios, dominuojančios ir itin užsispyrusios, galinčios pasiekti viską, ko nori, bet kokioje gyvenimo srityje. Tarp tikrojo džiunglių karaliaus ir Zodiako ženklo Liūto yra tikrai daug bendrų charakterio savybių. Liūtai dažnai turi daug draugų, nes jie yra dosnūs bei lojalūs. Savimi pasitikintys ir aplinkiniams patrauklūs jie gali sujungti skirtingas žmonių grupes ir joms sėkmingai vadovauti, o jų sveikas humoro jausmas dar labiau palengviną komunikaciją su aplinkiniais.

Liūtas priklauso Ugnies elementui, o tai daro juos nuoširdžiais, mylinčiais gyvenimą, mėgstančiais juoktis ir kaip įmanoma geriau praleisti laiką. Gebėdami pasinaudoti savo protinėmis galimybėmis sprendžiant net sunkiausias problemas, jie su mielu noru imsis iniciatyvos bandant išsikapstyti iš įvairių sudėtingų situacijų. Liūtai labai daug laiko skiria savęs pažinimui ir nuolatiniam ego auginimui. Žinodami savo vertę, jie gali lengvai paprašyti visko, ko jiems reikia, tačiau taip pat lengvai gali nesąmoningai nepaisyti kitų žmonių poreikių. Kaip ir tikras džiungles valdantis liūtas, taip ir mūsų aptariami Liūtai drąsiai vaikšto po teritoriją, kurią jie valdo.

KARJERA

Liūtai yra labai energingi ir linkę visada būti užsiėmę. Jie ambicingi, kūrybingi ir optimistiški, o kai pasišvenčia konkrečiam darbui, tai viską padarys teisingai. Geriausia situacija, kurioje jie gali atsidurti, yra būti savo paties paties viršininku arba valdyti kitus ir kiek įmanoma mažiau būti kažkieno kontroliuojamiems. Liūtai turi aiškią menininko gyslelę, ypač jie gali tapti puikiais aktoriais. Taip pat tinkamos profesijos yra tos, kurios susijusios su valdymu, švietimu ir politika ar bet kas, kas suteiktų jiems lyderio poziciją, kuri Liūtams natūraliai tinka.

Liūtai mėgsta būti apsupti šiuolaikinių ir madingų dalykų, ir nors pinigus užsidirbti jiems yra pakankamai lengva, tačiau jais švaistosi ne taip atsakingai kaip kiti Zodiako ženklai. Liūtai gali būti labai dosnūs, daugeliui draugų pasiryžę suteikti finansinę pagalbą, taip parodydami savo palaikymą. Nors ne visiems toks pinigų dalinimas į visas puses atrodo išmintingas, bet Liūtus tai verčia jaustis gerai.

MEILĖ

Šis Ugnies ženklas yra aistringas ir atviras, o jo savininkai rodo savo jausmus atvirai ir aiškiai. Meilėje jie žaismingi, ištikimi, pagarbūs ir dosnūs savo išrinktiesiems. Santykiuose jie užima lyderio poziciją ir tikisi nepriklausomybės bei galimybės imtis iniciatyvos. Dėl šių savybių jie gali išvarginti savo antrąsias puses, ypač, jei Liūtai bando palenkti, įtikinėti ir organizuoti visus su santykiais susijusius aspektus, net ir tuos kurie jiems nepriklauso. Kiekvienam Liūtui reikia partnerio, kuris yra savarankiškas, savikritiškas, atsakingas ir priklauso tam pačiam intelektualiniam lygmeniui kaip ir jie. Jų antrosios pusės taip pat privalo galėti išsireikšti ir pastovėti už save, nes, priešingu atveju, per ryški šviesa, sklindanti nuo šio Saulės ženklo, greitai gali užgožti tokių savybių neturinčio partnerio asmenybę.

Kiekvieno Liūto intymus gyvenimas yra kupinas nuotykių, smagus ir itin aktyvus. Šie žmonės labai gerai supranta skirtumą tarp meilės ir sekso, bet dažnai nesugeba suprasti intymumo ir emocinio ryšio svarbos poros seksualiniui gyvenimui. Liūtų partneriai, kurie gebėtų permušti jų racionalią mąstyseną tam, kad pasiektų jų širdį, galėtų tenkintis sėkmingais ir prasmingais santykiais.

KAIP SUŽAVĖTI VYRĄ LIŪTĄ

Liūtas vyras nori, kad su juo elgtųsi kaip su karaliumi. Tai nėra narcisizmas - labiau vidinis poreikis, kurį jaučia dauguma save itin gerbiančių asmenų. Planai su juo visada dideli bei dramatiški, kupini susižavėjimo, atsidavimo ir tai Liūtui visuomet gaunasi natūraliai. Šie žmonės dovanoja nemažai dėmesio bei dovanų, kai įsimyli. Ir šios dovanos neretai būna brangios tam, kad atitinkamai atspindėtų jo pastangas. Bet kuri, norinti paskirti gyvenimą Liūtui, turės įrodyti, jog ji verta šio karališko dėmesio. Na, ir, žinoma, privalės įtikinti, kad atgalinis ryšys bus to vertas. Liūtas vyras be proto mėgsta komplimentus. Nors jie atrodo savimi pasitikintys, tačiau jiems reikia nemažai pagyrų, kad galėtų iš tikrųjų patogiai ir užtikrintai jaustis prie savo antrosios pusės.

Nepaisant to, kad Liūtai aistringi ir romantiški, jie labai retai pasirinks moterį, kuri neatitiks jo socialinio statuso ar šalia kurios jis atrodys prastai kitų žmonių akyse. Liūtai dažnai žinomi kaip amžini viengungiai, visada „medžiojantys“, besidžiaugiantys gyvenimu ir meile. Jie visuomet atsiduria dėmesio centre ir tuomet jų partnerėms gali atrodyti, jog dėl Liūtui skiriamo nemažo dėmesio gali tekti varžytis su konkurentėmis. Bet jūsų santykiams neiškils jokia grėsmė, kol jūs žavėsitės Liūtu taip, kaip jis to nori. Elkitės su šiuo vyru teisingai ir jis liks šalia jūsų visą likusį gyvenimą.

KAIP SUŽAVĖTI MOTERĮ LIŪTĄ

Liūtės moterys trokšta, kad jomis žavėtųsi ir mylėtų, tačiau tuo pačiu metu jos pasižymi ir gera širdimi. Kaip ir šį ženklą atstovaujantys vyrai, Liūtės svajoja visada būti dėmesio centre. Norint sužavėti šią moterį, reikia su ja itin gerai elgtis, gerbti, žarstyti komplimentus ir įrodyti, kad galėsite jai suteikti tokį gyvenimą, kokio ji iš tiesų verta. Jos trokšta romantiško partnerio ir tikisi, jog būtent ji, o ne karjera, automobiliai ar kažkas kitas, bus svarbiausia jo pasaulio dalis. Žinoma, savo antrajai pusei ji atsakys tuo pačiu. Susitikinėjant su Liūtėmis reikia priimti jos trūkumus ir žavėtis jos stiprybėmis. Joms nepatinka konkuruoti dėl meilės ir beveik nei viena to nedarys. Santykiuose šioms moterims reikia aiškumo.

Moteris, gimusi po šiuo Saulės ženklu, visada pasimėgaus pasimatymu teatre, meno galerijose ar prašmatniame restorane. Jos nori būti apipiltos gėlėmis ir dovanomis, bet šis trokštamas gestas nėra materialių dalykų troškimas, tai joms svarbu dėl dėmesio. Šio noro jų antros pusės neturėtų laikyti beprasmiu pinigų švaistymu, siekiant patenkinti materialų poreikį. Santykiuose Liūtės gali būti dominuojančios, nes joms reikia kontroliuoti savo gyvenimą pačioms. Jei jos partneris laikys ir elgsis su ja kaip su karaliene, tai širdyje jos šilumos, rūpesčio ir dėmesio užteks visam likusiam gyvenimui su kaupu.

Zodiakas Liūtas horoskopas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
258 peržiūros rugpjūčio mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Įvykiai
Ketvirtadienį Rygoje pristatyta lietuvių sukurta naujovė – virtualioje realybėje (VR) atkurtas Latvijos sostinės gyvenimas prieš šimtmetį. „Riga Time Jump“ pavadintą minutės trukmės vaizdą galima stebėti bet kuriame išmaniajame įrenginyje arba Domo katedros aikštėje specialiai įrengtu teleskopu. Lietuviškas sprendimas – tarp pirmųjų pasaulyje Lietuviškos įmonės „Nonsense.tv“ sukurtas sprendimas tapo vienu pirmųjų pasaulyje virtualios realybės istorinių v...
Kultūra
„Vilna“ – taip Vilnių vadindavo žydai. Kalbama, kad 1812-aisiais viešnagės metu Vilniuje, Napoleonas pažvelgė į Vilnius Didžiąją sinagogą ir pasakė: „Vilnius yra Lietuvos Jeruzalė“. Žydai į Lietuvą atsikėlė nuo XV a., kai kuriuose miestuose jie užėmė didžiąją dalį populiacijos. Žydai statė sinagogas, viešąsias pirtis, kapines, bibliotekas, ješivas, mokyklas, teatrus, koncertų sales, kūrė rašytojų ir darbo sąjungas, restoranus, verslo, sporto ir kultūros in...
Transportas
Vilniuje suremontuota vienos ilgiausių ir judriausių – Geležinio Vilko gatvės – atkarpa nuo Noragiškių iki Didlaukio gatvės. Paklota 2,105 kilometro naujos asfaltbetonio dangos, pakeisti kelio bortai, suremontuoti šaligatviai, atnaujintas ženklinimas. Šios Geležinio Vilko gatvės dalies remontui sostinės savivaldybė skyrė 423 tūkst. eurų. Sutvarkius šią gatvę, didžiausią naudą ir patogumą iškart pajus apie 52 tūkstančiai vilniečių, kurie kasdien važiuoja iš...
Sportas
Naujasis Jėnos (Vokietija) krepšinio komandos trenerio asistentas – lietuvis Marius Linartas. Jo užduotis – suburti jaunuosius krepšinio talentus. Jaunieji krepšininkai spaudžia ranką naujam Jėnos miesto krepšinio komandos trenerio asistentui. „Jie man kaip vaikai“, sako Marius Linartas. Pora mokinių yra jo sūnūs – penkiolikmečiai dvyniai Adomas ir Bartautas. Linartas porai metų pasirašė kontraktą su „Science City Jena“ krepšinio klubu ir treneriu Bjornu H...
Video
„Tautmilės globos“ savanoriai vėl džiugina beglobius gyvūnus. Šį kartą jie keturkojams suorganizavo maudynes netoliese esančiame vandens tvenkinyje.  Karščiausias dienas metuose šunims itin sunku ištverti. Todėl prieglaudos savanoriai dešimt seniausiai prieglaudoje gyvenančių puikiai sutariančių šunų išvedė pasimaudyti. Mums įprasta prausti keturkojus, tačiau „Tautmilės globos“ prieglaudoje tai – didžiulė šventė.  Maudynes organizavo savanorės Urtė bei Akv...
Video
Vilniaus „Ryto“ klubas pradėjo pasiruošimą artėjančiam sezonui ir susirinko į pirmąją stovyklą. Joje pirmą kartą klubo istorijoje vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis sušuko naująjį klubo pavadinimą, o krepšininkai susipažino vienas su kitu ir pradėjo fiziškai ruoštis naujiems krepšinio metams. Į pirmąją „Ryto“ treniruotę susirinko 12 žaidėjų: Deividas Sirvydis, Lukas Kvedaravičius, Aistis Pilauskas, Margiris Normantas, Eimantas Bendžius, Evaldas Kairys...
Įvykiai
Garsioji Vilniaus reklamos kampanija „Vilnius – G-spot of Europe“ mobilizavo pasaulio žiniasklaidos dėmesį Lietuvos sostinei ir paskatino kalbėti ne tik apie pačią reklamą, bet ir apie Vilnių kaip kelionių kryptį. Šį savaitgalį Vilnius atsirado ne tik solidžiausių Jungtinės Karalystės, Prancūzijos ir kitų šalių leidinių puslapiuose, bet ir milijonus gerbėjų visame pasaulyje turinčio JAV komiko Johno Oliverio laidoje. Per pirmąsias reklamos kampanijos „Viln...
Sportas
Rungtynės žalgiriečiams prasidėjo itin nesėkmingai. Šeštą minutę po reido kraštu Pablo Sarabia atmetė kamuolį į vidurį ir Nolito beliko įmušti į neginamus vartus. Dar po minutės po Aleixo Vidalio perdavimo iš krašto P. Sarabia smūgiavo vienu lietimu, Džiugas Bartkus pirštų galais lietė kamuolį, tačiau šis įskriejo į vartus. „Žalgiriui“ sunkiai sekėsi sugaudyti įsibėgėjusius varžovus ir 13 min. Nolito turėjo dar vieną šansą baudos aikštelėje, tačiau šį kart...
Kultūra
Rugpjūčio 21 d. Baltijos gitarų kvartetas kvies į intriguojančią kelionę, aplankant skirtingas epochas bei stilius. Pasak vieno iš kolektyvo narių, Zigmo Čepulėno, nors koncerto pavadinimas „Barock!“ sufleruoja roko ir baroko stilistikos dominavimą, publikos laukia daug didesnė žanrų bei stilių įvairovė. „Klausytojai išgirs flamenko, balkanų, brazilų folko, džiazo bei jau minėtus roko ir baroko stilius. Pavadinimas daugiau nurodo programos koncepciją - bar...