Zodiako ženklų charakteristika. Liūtas

Stiprybės: kūrybingumas, aistringumas, dosnumas, nuoširdumas, linksmumas, šmaikštumas.

Silpnybės: arogantiškas, užsispyręs, tingus, susikoncentravęs į save.

Mėgstami dalykai: teatras, grožis, brangūs daiktai, ryškios spalvos, laisvalaikis su draugais.

Nemėgstami dalykai: būti ignoruojamu, susidurti su sunkia realybe, kai aplinkiniai nesielgia su juo kaip su karaliumi ar karaliene.

Žmonės, gimę po Liūto ženklu, yra natūralūs lyderiai. Tai asmenybės, kurios yra dramatiškos, kūrybingos, savimi tikinčios, dominuojančios ir itin užsispyrusios, galinčios pasiekti viską, ko nori, bet kokioje gyvenimo srityje. Tarp tikrojo džiunglių karaliaus ir Zodiako ženklo Liūto yra tikrai daug bendrų charakterio savybių. Liūtai dažnai turi daug draugų, nes jie yra dosnūs bei lojalūs. Savimi pasitikintys ir aplinkiniams patrauklūs jie gali sujungti skirtingas žmonių grupes ir joms sėkmingai vadovauti, o jų sveikas humoro jausmas dar labiau palengviną komunikaciją su aplinkiniais.

Liūtas priklauso Ugnies elementui, o tai daro juos nuoširdžiais, mylinčiais gyvenimą, mėgstančiais juoktis ir kaip įmanoma geriau praleisti laiką. Gebėdami pasinaudoti savo protinėmis galimybėmis sprendžiant net sunkiausias problemas, jie su mielu noru imsis iniciatyvos bandant išsikapstyti iš įvairių sudėtingų situacijų. Liūtai labai daug laiko skiria savęs pažinimui ir nuolatiniam ego auginimui. Žinodami savo vertę, jie gali lengvai paprašyti visko, ko jiems reikia, tačiau taip pat lengvai gali nesąmoningai nepaisyti kitų žmonių poreikių. Kaip ir tikras džiungles valdantis liūtas, taip ir mūsų aptariami Liūtai drąsiai vaikšto po teritoriją, kurią jie valdo.

KARJERA

Liūtai yra labai energingi ir linkę visada būti užsiėmę. Jie ambicingi, kūrybingi ir optimistiški, o kai pasišvenčia konkrečiam darbui, tai viską padarys teisingai. Geriausia situacija, kurioje jie gali atsidurti, yra būti savo paties paties viršininku arba valdyti kitus ir kiek įmanoma mažiau būti kažkieno kontroliuojamiems. Liūtai turi aiškią menininko gyslelę, ypač jie gali tapti puikiais aktoriais. Taip pat tinkamos profesijos yra tos, kurios susijusios su valdymu, švietimu ir politika ar bet kas, kas suteiktų jiems lyderio poziciją, kuri Liūtams natūraliai tinka.

Liūtai mėgsta būti apsupti šiuolaikinių ir madingų dalykų, ir nors pinigus užsidirbti jiems yra pakankamai lengva, tačiau jais švaistosi ne taip atsakingai kaip kiti Zodiako ženklai. Liūtai gali būti labai dosnūs, daugeliui draugų pasiryžę suteikti finansinę pagalbą, taip parodydami savo palaikymą. Nors ne visiems toks pinigų dalinimas į visas puses atrodo išmintingas, bet Liūtus tai verčia jaustis gerai.

MEILĖ

Šis Ugnies ženklas yra aistringas ir atviras, o jo savininkai rodo savo jausmus atvirai ir aiškiai. Meilėje jie žaismingi, ištikimi, pagarbūs ir dosnūs savo išrinktiesiems. Santykiuose jie užima lyderio poziciją ir tikisi nepriklausomybės bei galimybės imtis iniciatyvos. Dėl šių savybių jie gali išvarginti savo antrąsias puses, ypač, jei Liūtai bando palenkti, įtikinėti ir organizuoti visus su santykiais susijusius aspektus, net ir tuos kurie jiems nepriklauso. Kiekvienam Liūtui reikia partnerio, kuris yra savarankiškas, savikritiškas, atsakingas ir priklauso tam pačiam intelektualiniam lygmeniui kaip ir jie. Jų antrosios pusės taip pat privalo galėti išsireikšti ir pastovėti už save, nes, priešingu atveju, per ryški šviesa, sklindanti nuo šio Saulės ženklo, greitai gali užgožti tokių savybių neturinčio partnerio asmenybę.

Kiekvieno Liūto intymus gyvenimas yra kupinas nuotykių, smagus ir itin aktyvus. Šie žmonės labai gerai supranta skirtumą tarp meilės ir sekso, bet dažnai nesugeba suprasti intymumo ir emocinio ryšio svarbos poros seksualiniui gyvenimui. Liūtų partneriai, kurie gebėtų permušti jų racionalią mąstyseną tam, kad pasiektų jų širdį, galėtų tenkintis sėkmingais ir prasmingais santykiais.

KAIP SUŽAVĖTI VYRĄ LIŪTĄ

Liūtas vyras nori, kad su juo elgtųsi kaip su karaliumi. Tai nėra narcisizmas - labiau vidinis poreikis, kurį jaučia dauguma save itin gerbiančių asmenų. Planai su juo visada dideli bei dramatiški, kupini susižavėjimo, atsidavimo ir tai Liūtui visuomet gaunasi natūraliai. Šie žmonės dovanoja nemažai dėmesio bei dovanų, kai įsimyli. Ir šios dovanos neretai būna brangios tam, kad atitinkamai atspindėtų jo pastangas. Bet kuri, norinti paskirti gyvenimą Liūtui, turės įrodyti, jog ji verta šio karališko dėmesio. Na, ir, žinoma, privalės įtikinti, kad atgalinis ryšys bus to vertas. Liūtas vyras be proto mėgsta komplimentus. Nors jie atrodo savimi pasitikintys, tačiau jiems reikia nemažai pagyrų, kad galėtų iš tikrųjų patogiai ir užtikrintai jaustis prie savo antrosios pusės.

Nepaisant to, kad Liūtai aistringi ir romantiški, jie labai retai pasirinks moterį, kuri neatitiks jo socialinio statuso ar šalia kurios jis atrodys prastai kitų žmonių akyse. Liūtai dažnai žinomi kaip amžini viengungiai, visada „medžiojantys“, besidžiaugiantys gyvenimu ir meile. Jie visuomet atsiduria dėmesio centre ir tuomet jų partnerėms gali atrodyti, jog dėl Liūtui skiriamo nemažo dėmesio gali tekti varžytis su konkurentėmis. Bet jūsų santykiams neiškils jokia grėsmė, kol jūs žavėsitės Liūtu taip, kaip jis to nori. Elkitės su šiuo vyru teisingai ir jis liks šalia jūsų visą likusį gyvenimą.

KAIP SUŽAVĖTI MOTERĮ LIŪTĄ

Liūtės moterys trokšta, kad jomis žavėtųsi ir mylėtų, tačiau tuo pačiu metu jos pasižymi ir gera širdimi. Kaip ir šį ženklą atstovaujantys vyrai, Liūtės svajoja visada būti dėmesio centre. Norint sužavėti šią moterį, reikia su ja itin gerai elgtis, gerbti, žarstyti komplimentus ir įrodyti, kad galėsite jai suteikti tokį gyvenimą, kokio ji iš tiesų verta. Jos trokšta romantiško partnerio ir tikisi, jog būtent ji, o ne karjera, automobiliai ar kažkas kitas, bus svarbiausia jo pasaulio dalis. Žinoma, savo antrajai pusei ji atsakys tuo pačiu. Susitikinėjant su Liūtėmis reikia priimti jos trūkumus ir žavėtis jos stiprybėmis. Joms nepatinka konkuruoti dėl meilės ir beveik nei viena to nedarys. Santykiuose šioms moterims reikia aiškumo.

Moteris, gimusi po šiuo Saulės ženklu, visada pasimėgaus pasimatymu teatre, meno galerijose ar prašmatniame restorane. Jos nori būti apipiltos gėlėmis ir dovanomis, bet šis trokštamas gestas nėra materialių dalykų troškimas, tai joms svarbu dėl dėmesio. Šio noro jų antros pusės neturėtų laikyti beprasmiu pinigų švaistymu, siekiant patenkinti materialų poreikį. Santykiuose Liūtės gali būti dominuojančios, nes joms reikia kontroliuoti savo gyvenimą pačioms. Jei jos partneris laikys ir elgsis su ja kaip su karaliene, tai širdyje jos šilumos, rūpesčio ir dėmesio užteks visam likusiam gyvenimui su kaupu.

Zodiakas Liūtas horoskopas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
344 peržiūros spalio mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Įvykiai
Europos parlamento narys Antanas Guoga, pastaruoju metu rimtai svarstęs ir žiniasklaidoje nuolat minėtas kaip galimas kandidatas į Vilniaus miesto merus, priėmė sprendimą dėl dalyvavimo artimiausiuose savivaldos rinkimuose. „Esu aktyvus vilnietis. Prieš metus čia įkūrėme Blockchain centrą, kuris garsina Vilnių, kaip inovacijų ir technologijų sostinę visame pasaulyje. Einu miesto krepšinio komandos „Rytas“ prezidento pareigas. Dabar dar ir prie Modernaus me...
Įvykiai
Trečiadienio popietę „Imperial Hotel & Restaurant“ pasklido šventiška kalėdinė nuotaika. Manote – anksti? Tik ne pasaulinėje praktikoje. Didžiosios užsienio valstybės artėjančioms Kalėdoms pradeda ruoštis vos tik atšventusios Naujuosius metus. Lietuvoje bene pirmasis artėjančių žiemos švenčių nuotaikas paskleidė vienas prabangiausių šalies restoranų, kurio virtuvės šefai išskirtiniams kviestiniams svečiams pristatė pavyzdinį šventinį valgiaraštį. Vadovauda...
Foto ir video
Paaiškėjo, kas pradės išskirtinį publiką hipnotizuojančios britų muzikos grupės „Jungle“ koncertą Lietuvoje. Populiarioji grupė pirmąkart Vilniuje koncertuos lapkričio 9 d. Sostinės koncertų salėje „Compensa“ vyksiantį koncertą pradės žinomas atlikėjas ir grupės „Freaks On Floor“ lyderis Justinas Jarutis. Šiuo metu pasaulinėse gastrolėse koncertuojanti britų grupė „Jungle“ pristato geriausius hitus ir naują studijinį albumą „For Ever“, kurio išsiilgę gerbė...
Nuotraukų albumas
Spalio 12 – 13 dienomis į Keistuolių teatro sceną persikėlė bene garsiausia lietuvių literatūros istorija apie jauno žmogaus šuolį į suaugusiųjų pasaulį – Sauliaus Šaltenio apysaka “Riešutų duona”, pagal kurią režisierius Aidas Giniotis pastatė pirmąją šio sezono Keistuolių teatro premjerą jaunimui. Šiuolaikiškai interpretuota praeito amžiaus vidurio paauglių meilės istorija, paženklinta dviejų šeimų nesutarimų, scenoje subūrė skirtingų kartų aktorius – nu...
Įvykiai
Vilniaus oro uosto išvykimo terminale spalio 17 d. oficialiai atidaryta pagrindinė neapmokestinamų prekių parduotuvė „Heinemann Duty Free | Travel Value“. Naujo koncepto ir dizaino pereinamoje (angl. walk-through) parduotuvėje, įrengtoje vykdant Vilniaus oro uosto terminalo komercinės zonos rekonstrukciją, keliautojams bus pasiūlyta daugiau prekių kategorijų, platesnis asortimentas bei nauji tarptautiniai prekių ženklai. Išskirtinis dėmesys teikiamas Lietu...
Įvykiai
„BAA Training“ trečiadienį žiniasklaidos atstovams pristatė naują Boeing 737 Next Generation realaus skrydžio treniruoklį, kuris leis išplėsti pilotų rengimo pajėgumus. Naujasis Boeing 737 NG įsikurs mokymų centre Vilniuje, kur jau veikia Boeing 737 Classic ir Airbus A320 treniruokliai, ir leis papildomai apmokyti nuo 400 iki 1000 pilotų per metus, priklausomai nuo mokymų rūšies. Naujajame treniruoklyje įdiegtos inovatyvios technologijos, kurių dėka pilota...
Kultūra
Šiemet „Vilnius Jazz“ festivalyje surengtame jaunųjų džiazo talentų konkurse „Grand Prix“ buvo vertos visos finalo grupės, sublizgėjusios kiekviena savaip kūrybingumu. Tačiau nugalėtoją, anot žiuri pirmininko A.Gusčio, lėmė matematika.  Daugiausiai žiuri ir publikos balsų surinko profesionaliausiai pasirodžiusi „D.Jurevičius Group“ (Deimantas Balys Jūrevičius – gitara, Donatas Petreikis – saksofonas, Domas Žeromskas – fortepijonas, Nojus Drąsutis – boso gi...
Verslas
Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai atveria Kompetencijų ir paslaugų centrą, kuriame teiks konsultacijas ir paslaugas jaunoms įmonėms, nemokamai dalinsis patalpomis su startuoliais. Kiti rūmų nariai – augančios kompanijos, vidutinės įmonės ar didieji rinkos žaidėjai šiame centre galėsis naudotis jų poreikiams pritaikytomis paslaugomis, ekspertinėmis konsultacijomis.  „Rūmų verslo ir mokslo bendruomenė nėra vien atskirų verslo subjektų interesus atst...
Transportas
Pigių skrydžių bendrovei „Wizz air” nutraukus tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Varšuvą, keleivių vežimo bendrovė „Lux Express” skaičiuoja, kad jų autobusais iš Vilniaus į Varšuvą važiuos 15-20 proc. daugiau keleivių. Pigių skrydžių oro linijos „Wizz air“ paskelbė, jog nuo šių metų spalio 19 dienos panaikina maršrutą Vilnius-Varšuva, todėl keliauti į šį miestą lėktuvu taps gerokai brangiau. Tarptautinė keleivių vežimo bendrovė „Lux Express“ prognozuoja,...