„Lietuvos rytas“ kviečia sirgalius į atvirą treniruotę

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio klubo aistruoliai nuo pat naujos valdžios atsiradimo pradžios yra vis labiau įtraukiami į organizacijos veiklą. Rugpjūčio 19 dieną (šeštadienis) visi klubo aistruoliai ir žurnalistai kviečiami į atvirą komandos treniruotę, kurioje bus nemažai naujų ir praėjusį sezoną rungtyniavusių ekipos žaidėjų.

Klubo organizacija savo puslapyje išplatino pranešimą, kuriame sirgaliai kviečiami prieš sezoną gyvai išvysti savo mėgstamos ekipos žaidėjus, o esant progai ir pabendrauti ar nusifotografuoti. Krepšinio mėgėjų „Lietuvos ryto“ krepšinio arenoje taip pat lauks ir vaišių stalas, prie kurio po treniruotės ateis pasistiprinti ir žaidėjai.

Numatoma, jog krepšinio treniruotėje pasirodys visa „Lietuvos ryto“ komandos sudėtis, išskyrus Lietuvos krepšinio rinktinės pasiruošimo cikle dalyvaujančius žaidėjus (Rokas Giedraitis ir Artūras Gudaitis), kurie prie atvykusių žaidėjų prisijungs vėliau. Rinktinėje taip pat darbuojasi ir į Vilniaus klubą grįžęs legendinis fizinio parengimo treneris Juozukas bei naujokas trenerių kolektyve Mindaugas Brazys.

Sirgaliai galės pamatyti klubo naujokus: Beną Magdeną, Marcą Carterį, Chrisą Kramerį ir Travisą Petersoną. Kartu su jai prakaitą lies ir puikiai vilniečiams jau žinomi žaidėjai: Margiris Normantas, Mindaugas Lukauskis, Jimmy Baronas, Artūras Jomantas ir Rimas Kurtinaitis.

Atviras renginys prasidės 11 val. ir tęsis maždaug pusantros valandos. Pietūs bus patiekti lauke, prie arenos įėjimo. Renginys - nemokamas.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.