Suremontuota problematiška sankryža Kalvarijų gatvėje

Vilniuje šiandien pradėjo veikti naujai rekonstruota sanryža Kalvarijų gatvėje, J.Treinio ir Apkasų gatvių dalyje. Pertvarkos buvo imtąsi siekiant užtikrinti pėsčiųjų ir vairuotojų saugumą, nes iki šiol šioje sankryžoje įvykdavo nemažai eismo įvykių ir ji ne visiems buvo aiški. Nuo šiol šioje sankryžoje bus įdiegti nauji šviesoforai, o transporto srautą reguliuos modernūs jutikliai.

Buvo suremontuota ne tik ši sankryža, tačiau atnaujinta ir jos infrastruktūra: šaligatvių danga, vandens nutekėjimo sistema, šulinių dangčiai. Šviežioje sankryžoje šiek tiek pakis eismas, kadangi buvo įrengta papildoma eismo juosta, keliaujantiems iš Kalvarijų į Apkasų gatvę. Taip pat buvo perkelta reguliuojama pėsčiųjų perėja.

Neabejojama, jog nauja sankryža sumažins transporto spūstis ir į miesto transporto sistemą įneš šiek tiek ramybės, saugumo ir platesnį manevrų pasirinkimą. Svarbi žinia laukia ir keliaujančių viešuoju transportu. Pagaliau autobusai ir troleibusai turi jiems skirtą specialią eismo juostą nuo Baltupių iki miesto centro, todėl vienoje judriausių miesto gatvių viešojo transporto keleiviai turėtų judėti žymiai sparčiau. Juosta gali važiuoti ir elektromobiliai bei tie automobiliai, kuriuose yra keturi arba daugiau keleivių.

Šiais metais dar planuojama rekonstruoti šias sankryžas ir perėjas:

  • Savanorių prospekto ir Sausupio gatvės;
  • Molėtų plento ir Santaros gatvės bei Santariškių ir Santaros gatvės;
  • Santariškių g. 1 A reguliuojama perėja
  • Kalvarijų g. 294 reguliuojama perėja;
  • Žirmūnų g. 87 reguliuojama perėja;
  • Tuskulėnų g. 33 reguliuojama perėja;
  • Kalvarijų ir Apkasų gatvių sankryža.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.