Video žaidimų mėgėjai bursis parodoje „GameOn“

Jau rugsėjo 16-17 dienomis visi video žaidimų mėgėjai bus kviečiami susiburti į trečią kartą organizuojamą žaidimų kultūros parodą „GameOn“. Kaip sukurti vaizdo žaidimą, kuris užkariautų milijonų žaidėjų širdis? Kaip išpopuliarinti savo žaidimą ir padvigubinti jo teikiamą pelną? Į šiuos ir panašius klausimus renginio metu atsakymus pateiks visame pasaulyje garsių žaidimų kūrėjai ir rinkodaros specialistai.

Organizatoriai tikisi, kad šių metų renginys pritrauks daugiau nei 15 000 lankytojų, 150 įmonių ir per 100 žiniasklaidos atstovų iš Lietuvos ir kaimyninių šalių. Išbandyti naujausius žaidimus ir įrangą lankytojus pakvies parodoje veiksianti „Tech Expo“ sekcija.

„Pastaruoju metu žaidimų kūrimo industrija Vilniuje vystosi neįtikėtinu greičiu. Vietinių žaidimų kūrėjų įžiebta energija greitai pavertė Vilnių traukos tašku, kuriam neatsispiria žaidimų kūrėjai iš visos Europos. Juos čia vilioja kūrybiškumui taip reikalinga laisvė, modernios bendradarbiavimo erdvės, gyvenimui ir darbui palanki aplinka, aktyvus kultūrinis gyvenimas“, - sakė „Go Vilnius“ laikinai einanti direktorės pareigas Inga Romanovskienė.

Sostinėje šiuo metu jau veikia tiek lietuviškos, tiek kitų šalių žaidimų kūrimo kompanijos. Du Lietuvos universitetai jau siūlo žaidimų kūrimo studijų programas, o kituose galima rinktis pasirenkamąsias žaidimų kūrimo paskaitas. Sparčiai auganti IT profesionalų bendruomenė, užsienio kompanijoms palankus miesto verslo klimatas, sparčiausias viešasis „Wi-Fi“ pasaulyje: šios ir kitos aplinkybės šiuo metu ypač palankios ambicingiems žaidimo kūrėjų planams paversti realybe Vilniuje.

Žaidimų kultūros parodoje siekiant daugiau dėmesio skirti žaidimų kūrimo verslui, tam šiemet papildomai skirta 2000 kv.m. parodos ploto. Žaidimų kūrimų verslo patirtimi dalinsis „Google“, „NVIDIA“, „Versus Evil“, „Housemarque“, „Wargaming“ ir kitų įmonių atstovai.

Šių metų parodoje planuojamas eSporto turnyras „GameOn Cup“ – vienas didžiausių regiono eSporto renginių, kurio prizinis fondas siekia 10 tūkst. eurų. Be to, paroda pristatys unikalų koncertą: muzikinius kūrinius iš kultinių vaizdo žaidimų: „World of Warcraft“, „Bioshock“, „Journey“, „Minecraft“ ir daugelio kitų atliks simfoninis orkestras.

Kur? Lietuvos parodų ir kongresų centre „LITEXPO“

Kada? Rugsėjo 16-17 dienomis

Daugiau informacijos rasite ČIA.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.