„Loftas Fest“ pranešė apie atvyksiančias garsenybes

„Loftas Fest“ organizatoriai pranešė apie rugsėjo 8-9 dienomis į miesto festivalį atvyksiančias muzikos įžymybes. Labiausiai muzikos gerbėjus nustebino norvegų elektroninės muzikos didžėjaus ir prodiuserio Lindstrøm ir reperio iš JAV - Mykki Blanco būsimi pasirodymai. Šio festivalio pagrindinė naujovė bus itin didelio ploto nemokama zona, į kurią muzikos klausytojai galės patekti be bilietų.

Nemokamoje festivalio zonoje vyks gatvės menininkų paroda „Open Gallery“, stovės keturios muzikos scenos, vyks kino filmų peržiūros, performansai, mados mugė ir ne tik. BIlietus įsigiję lankytojai gaus pagrindinę privilegiją - jie galės patekti į pagrindinę festivalio sceną, kurioje pasirodys Mykki Blanco ir Lindstrøm.

Buvusioje industrinėje vietovėje stovintis „Loftas“ muzikos mylėtojams rudens pradžioje žada įsimintinų atradimų – keturiose festivalio scenose, abi „Loftas Fest“ dienas skambės begalės gyvo garso grupių ir didžėjų, o muzikos stiliai varijuos nuo elektronikos, techno, drum'n'bass, beats, breaks iki hip hopo. Melomanai festivalyje išgirs tiek vienus įdomiausių šiuolaikinių Europos muzikos atlikėjų, tiek ryškiausias Lietuvos grupes.

Kur? LOFTAS.

Kada? Rugėjo 8-9 d.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.