Savaitgalio kriminalinių įvykių apžvalga

Ilgasis savaitgalis Vilniuje pažėrė darbo pareigūnams: gauti pranešimai apie vagystes, skaudžius eismo įvykius, sulaikyti neblaivūs vairuotojai.

Dar nespėjus prasidėti ilgajam savaitgaliui, penktadienio vakarą sostinėje įvykdyta ginkluota parduotuvės vagystė, kurios metu pardavėjai peiliu grasindamas vyras pavogė nenustatytą kiekį alkoholinių gėrimų.

Nusikaltimas įvykdytas apie 20 val. Iš pradžių vyriškis bandė pavogti kavos pupeles, tačiau pardavėjai tai pastebėjus, vyras nusprendė, kad kavos jam šiam vakarui neprireiks ir, puolęs į paniką, mėgino pasišalinti per tarnybines patalpas.

Neradęs išėjimo, vyras pardavėjai pagrasino peiliu bei pagrobęs nenustatytą kiekį alkoholinių gėrimų, iš parduotuvės pabėgo.

Nuostoliai vis dar skaičiuojami.

Šeštadienis, turbūt dėka tvyrojusios kaitros, sostinėje prabėgo ramiai, tačiau sekmadienį, vos atslūgus karščiams, policijos pareigūnai turėjo ką veikti.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį (apie 4.20 val.) policijos reido metu Savanorių prospekte patikrinimui buvo sustabdytas automobilis BMW. Paaiškėjo, kad jį vairavo tikrai ne nuo meteoritų lietaus stebėjimo apsvaigęs septyniolikmetis. Jam nustatytas 2,12 promilės girtumas.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Ankstyvą sekmadienio vakarą, apie 18.30 val. gautas pranešimas, jog Nemenčinės plento ir Svajonių gatvės sankryžoje įvyko avarija. Į įvykio vietą atvykus pareigūnams paaiškėjo, jog susidūrė du automobiliai - „Mazda“, kurią vairavo neblaivus 1963 metais gimęs vyras ir „Volkswagen Golf“, už kurio vairo sėdėjo uniformuotas, vykstantis į tarnybą Lietuvos kariuomenės Generolo Adolfo Ramanausko kovinio renginio centro karys savanoris, gimęs 1997 metais.

Eismo įvykio metu nukentėjo „Volkswagen Golf“ keleivis, taip pat į tarnybą vykęs Lietuvos kariuomenės Generolo Adolfo Ramanausko kovinio renginio centro karys savanoris, jaunesnysis eilinis, gimęs 1993 metais. Jis dėl nosies sumušimo apžiūrėtas ligoninėje ir išleistas gydytas ambulatoriškai.

„Mazda“ vairuotojui nustatytas 2,18 promilės girtumas. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sekmadieniui palengva besiritant į naują savaitę, apie 23.17 val. Vilniaus rajone, kelyje Vilnius–Šumskas, 22 metų merginos vairuojamas automobilis neapšviestame kelio ruože partrenkė ant kelio stovėjusį vyrą. Jis dėl daugybinių kaulų lūžių paguldytas į ligoninės Reanimacijos skyrių.

Tamsiuoju paros metu vyras neturėjo jokių šviesą atspindinčių elementų.

Savaitės pabaigoje taip pat buvo gautas pranešimas apie apvogtą namą, esantį Pelesos gatvėje. Tiesa, kada tiksliai įvykdyta vagystė, dar aiškinamasi, bet namuose nieko nebuvo laikotarpyje nuo trečiadienio ir sekmadienio.

Iš viso pavogta turto už 13,2 tūkst. eurų.

Dėl nusikaltimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.