„Wizz Air“ Vilniuje pradės tolimiausius skrydžius

Vengrijos pigių oro skrydžių bendrovė „Wizz Air“ nuo lapkričio 1 dienos skrydžiais Vilnių sujungs su Maroko miestu Agadiru. Tai bus tolimiausias skrydis iš visų veikiančių Lietuvoje. 25-ąją bendrovės kryptymi Vilniuje tapsiantis jūrų uostas Agadiras bus pasiekiamas kartą per savaitę.

Nauja skrydžių kryptis vilniečiams ir miesto svečiams leis per keletą valandų pabėgti nuo lietuviškos žiemos. Šiame mieste saulė kasdien pliekia net 300 dienų per metus. Tai jūrų uostas, neretai įvardijamas kaip Pietų Maroko perlas. Jame ir aplink jį netrūksta smėlėtų paplūdimių Atlanto vandenyno pakrantėje, nuostabių vaizdų Atlaso kalnų slėnyje, nacionalinių parkų, pramogų šeimoms ir veiklos egzotikos mėgėjams.

Agadire gyvena šiek tiek daugiau žmonių, nei Vilniuje - viso apie 678 tūkst. Jis yra svarbus žvejybos, vaisių verslo ir turizmo centras. Miesto paplūdimiai garsėja puikiomis sąlygomis burlenčių sportui. Atlaso kalnų viršūnėse įsikūrę slidinėjimo kurortai. Centre netrūksta barų ir naktinių klubų.

„Wizz Air“ prieš tai buvo skelbusi, jog taip pat iš Vilniaus pradeda skrydžius į Gdanską ir Varšuvą. Šie skrydžiai prasidės atitinkamai rugsėjį ir lapkritį. Iš viso vengrų bendrovė Lietuvoje turi 31 maršrutą Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.