Troleibuso vairuotoją ištikus epilepsijos priepuoliui, išvengta tragedijos

Pirmadienį ryte Vilniuje, Justiniškių gatvėje įvyko netikėta viešojo transporto avarija. Apie 8 val. 20 min. Justiniškių gatvėje esančioje stotelėje 7 maršruto troleibusas nuo kelio nuvažiavo į krūmus. Tai įvyko dėl vairuotoją ištikusio epilepsijos priepuolio. Nelaimės metu jis prarado sąmonę.

Tik laimingo atsitiktinumo dėka sužeistų žmonių pavyko išvengti. Kelionės metu troleibuse buvo 10 keleivių. Viskas galėjo baigtis itin skaudžiai, kadangi troleibusas nukrypęs nuo kelio ir kirtęs priešingos krypties eismo juostą, vos per kelis centimetrus išvengė smūgio į storą metalinį stulpą.

Avarijos metu troleibusas nuvertė apsauginę tvorelę, įvažiavo į krūmus ir sustojo. Netrukus įvykio vietoje pasirodė medikai ir policijos pareigūnai. 1956 metų gimimo vairuotojas buvo greitai išvežtas į greitosios pagalbos ligoninę.

Savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ pranešė, jog vairuotoją epilepsijos priepuolis ištiko pirmą kartą. Šiandien pat policijos pareigūnai ir „Susisiekimo paslaugos“ pradėjo įvykio tyrimą.

BNS nuotr.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.