vilniuje.info

Oro uosto bandymus planuojama pabaigti šiandien

Pirmadienį nespėjus pabaigti visų numatytų atnaujinto Vilniaus oro uosto bandymų, tai ketinama padaryti šiandien. Po rekonstrukcijos darbų atnaujintą oro uosto įrangą išbando „Flight Calibration Services“ pilotai.

Tris šalies oro uostus valdančios valstybės įmonės Lietuvos oro uostai vykdomojo direktoriaus Donato Voverio teigimu, bandymų nespėta atlikti dėl to, kad pilotai turi tam tikrą valandų apribojimą, kiek gali išbūti ore.

„Jie atsimušė į tą apribojimą ir turėjo baigti bandymus, bet jų rezultatai kol kas geri - jokių korekcinių veiksmų nereikia“, - teigė D.Voveris.

„Flight Calibration Services“ bandymų lėktuvas į Vilnių turėjo atskristi šeštadienį, tačiau dėl audrų jis užtruko Lenkijoje ir Vilnių pasiekė tik sekmadienį. Tai buvo pirmasis ant naujai išasfaltuoto kilimo ir tūpimo tako nusileidęs lėktuvas.

Rugpjūčio 18 dieną vėl atidarius Vilniaus oro uostą, iki spalio vyks baigiamieji žemės tvarkymo darbai, tačiau jie įtakos skrydžiams neturės.

Portalas vilniuje.info primena, kad taką už 18,7 mln. eurų atnaujina Latvijos „A.C.B.“ ir Kauno statybų bendrovė „Autokausta“. Dėl tako rekonstrukcijos nuo liepos 14-osios į Kauno oro uostą iš Vilniaus 35 dienoms perkelta didelė dalis skrydžių. Per šį laiką Kaune bus aptarnauta apie 370 tūkst. keleivių ir apie 3,5 tūkst. skrydžių.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti