vilniuje.info

Prastos naujienos viešojo transporto „zuikiams“

Vilniaus miesto viešojo transporto kontrolės skyriuje įsigaliojo nauja vienkartinių bilietėlių žymėjimo tvarka. Nuo šiol perkant vienkartinį bilietėlį iš vairuotojo, jis jį pažymės vietoje pačio keleivio. Savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ patvirtino šias permainas ir pranešė, jog jų imtąsi dėl važiavimu be bilieto piknaudžiaujančių keleivių.

„Susisiekimo paslaugų“ viešųjų ryšių ir komunikacijos specialistas Tomas Šiuškus teigė, jog nuo šiol vairuotojai, kai iš jų bus perkamas bilietėlis, patys pažymės bilietėlius, nes viešasis transportas patiria nuostolius. Tiesa, autobusuose ir troleibusuose išliks buvę komposteriai, kuriais naudojasi keleiviai.

Savivaldybės įmonės darbuotojas atskleidė, jog nedidelė dalis keleivių nusiperka bilietėlį ir stovi prie komposterio, o priešais pamačius kontrolierių raudoną autobusiuką, staiga bilietėlį pasižymi.

Vilniuje jau kelias savaites viešajame transporte galima pastebėti 2-3 kontrolierių grupeles, kurie važiuoja nustatytu maršrutu ir tikrina keleivių bilietėlius. Mieste tokiu būdu kontrolieriai dirbo prieš keletą metų, tačiau pavieniui.

Grįžę mobilūs kontrolieriai turėtų tapti „zuikių“ košmaru, kadangi nuo šiol ne visais atvejais padės aktyvi, 63 tūkst. narių turinti „Facebook“ grupė „Pranešk, kur kontrolė“. Joje vilniečiai itin operatyviai skelbia, kurioje stotelėje esamuoju laiku stovi kontrolės autobusiukas, dėl ko, jos galima išvengti.

BNS nuotr.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti