Naugarduko gatvė rekonstruota iš pagrindų

Po penkiolikos metų laukimo, Naugarduko gatvė pagaliau sulaukė savo eilės. Šią vasarą Naujamiesčio seniūnijos gatvių bendrovė „Grinda“ sutvarkė beveik 1 kilometro ilgio Naugarduko gatvės atkarpą.

Viena svarbiausių centrinės miesto dalies gatvių šį kartą buvo sutvarkyta visapusiškai: išklota nauja ištisinio asfaltavimo danga, perkloti šaligatviai, įrengti pandusai tėveliams su vežimėliais bei dviratininkams, atsodinta ir veja.

„Naugarduko gatvė kapitaliai nebuvo tvarkoma apie penkiolika metų, tačiau šiemet buvo nuspręsta vieną svarbiausių centrinės miesto dalies gatvių sutvarkyti iš esmės. Per kelis mėnesius užtrukusius darbus išlygintos duobės ir rekonstruota danga. Tai padidins važiavimo saugumą ir komfortą, sutrumpės kelionės laikas – juk ši gatvė patogiai įsilieja į Vilniaus aplinkkelių sistemą”, – teigia Kęstutis Vaicekiūtis, UAB „Grinda” direktorius.

Ištisinio asfaltavimo danga padengta daugiau nei 13 tūkst. kv. m važiuojamosios kelio dangos plotas, kuris prilygsta beveik dviejų Katedros aikščių plotui. Atnaujinta kone 18 tūkst. šaligatvių plytelių, pakeisti nusidėvėję šuliniai, padaryti nuožulnumai ratuotiems, o prie perėjų įrengti signaliniai paviršiai regos negalią turintiems asmenims. Atsodinta daugiau 1000 kv. m. vejos plotas.

Portalas vilniuje.info primena, jog šiais metais sostinės gatvių tvarkymui buvo skirta rekordinė pinigų suma – 22 mln. eurų. Už šiuos pinigus planuojama išasfaltuoti apie 54 kilometrus gatvių, iš kurių apie 8 km - žvyrkelių. Gatvių rekonstrukcijos darbai buvo pradėti dar šios gegužės viduryje, o per kiek daugiau nei du mėnesius sostinėje buvo suremontuota apie 60 proc. gatvių.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.