Slapstydamasis nuo gerbėjų į Vilnių atvyko Robbie Williamsas

Jau šį vakarą Vilniuje įvyks didžiausias metų šou Baltijos šalyse - nepakartojamą pasirodymą Vingio parke surengs Robbie Williamsas. Vakar pasirodymo vietoje jau buvo iškilusi įspūdinga scena, o vėlų vakarą privačiu lėktuvu Vilniuje nusileido ir pats atlikėjas. Tikslaus britų superžvaigždės atvykimo laiko nežinojo beveik niekas.

R. Williamsas sostinėje pasirodė prieš pat vidurnaktį ir iškart vyko į viešbutį pačiame Vilniaus centre, kuriame jis apsistojęs. Dainininką vežę automobiliai keleivius išlaipino vidiniame kieme, todėl žvaigždės atvykimas liko nepastebėtas.

Jau šiandien Robbie Williamsas surengs ilgai lauktą didžiausią metų šou Baltijos šalyse, kuriame pristatys garsiausių ir geriausių savo hitų programą „The Heavy Entertainment Show“.

Pasiruošimo darbai Vingio parke buvo pradėti likus gerokai laiko prieš koncertą. Iki pat šios akimirkos viskas vyksta sklandžiai, įspūdingo dydžio scena buvo iškilusi dar iki vakar vakaro.

Durys į renginį atsivers šiandien 17 val. Koncertą 20 val. pradės apšildantis britų duetas „Erasure“, o 21 val. 15 min. į sceną žengs pagrindinė renginio žvaigždė - Robbie Williamsas.

Socialiniuose tinkluose apstu pigiausius bilietus perkančių ir parduodančių asmenų, tačiau užtikrintus paskutinės minutės bilietus dar galite įsigyti oficialiose bilietų pardavimų kasose.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.