vilniuje.info

„Žalgiris“ pasismagino su „Jonavos“ klubu

Lietuvos čempionai Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai 22-ajame A lygos ture namuose net 5:0 (3:0) nugalėjo „Jonavos“ futbolininkus. Tai buvo jau ketvirtoji vilniečių pergalė prieš Jonavos klubą šiame sezone. Žaliai balti dominavo visą rungtynių laiką ir futbolo mėgėjams dovanojo dar vieną triuškinančią pergalę.

Du „Žalgirio“ žaidėjai buvo per plauką nuo „hetriko“. Keturioliktąjį įvartį šio sezono A lygoje pelnė patyręs žalgirietis Darvydas Šernas. Jis liko vienvaldžiu rezultatyviausiu lygos žaidėjų (20 rungtynių, 14 įvarčių).

„Žalgiris“ rungtynes pradėjo itin aktyviai. Po daug pavojingų bandymų, jau 8 minutę Darvydas Šernas pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. Vilniaus ekipa nemažino tempo ir antrą įvartį Matija Ljujičius įmušė jau 14 minutę. Jonavos klubo gynyba buvo beviltiška - jonaviškiai patys paliko daug ploto šeimininkų atakoms.

Netrukus „Žalgirio“ serbas įmušę antrą savo įvartį (21 min.). Po ilgosios pertraukos jonaviškių košmaras tęsėsi. Dar du įvarčius pelnė žalgirietis iš Rumunijos - Livis Antalis.

Rungtynes LFF stadione stebėjo 600 žiūrovų.

Nuo artimiausio persekiotojo FK „Trakų“ klubo turnyrinėje lentelėje žalgiriečiai atitolę 9 taškais. Tiesa, trakiškiai kol kas sužaidę vienu susitikimu mažiau. Iki šio A lygos sezono pabaigos Vilniaus klubui liko sužaisti 6 rungtynes ir tik dvi iš jų namuose.

Rugpjūčio 22 dieną vilniečiai Kaune susikaus su vietos „Stumbru“, kurį jau tris kartus šiame sezonę jie buvo nukovę.

Artimiausias „Žalgirio“ susitikimas namuose - rugsėjo 14 dieną su Kauno „Žalgirio“ klubu, šį sezoną sensacingai sykį jau įveikusiu Vilniaus „Žalgirį“.

Įvarčiai:8 min. D.Šernas, 14 ir 22 min. M.Ljujičius, 59 (11 metrų baudiniu) ir 72 min. L.Antalis.