vilniuje.info

Trakų rajone susidūrus automobiliams žuvo žmogus

Ankstų ketvirtadienio rytą Trakų rajone susidūrus trims lengviesiems automobiliams, vienas žmogus žuvo, kito būklė - sunki.

Avarija įvyko Trakų raj. Palukio sen. važiuojant nuo Vilniaus link Paluknio, ties 31km., kai automobilis „Toyota Yaris“, išvažiavęs į priešpriešinę eismo juostą, susidūrė su tiesiai važiavusiu „Volkswagen Golf''.

Susidūrus trims lengviesiems automobiliams, abu vairuotojai buvo prispausti. „Toyota“ vairuotojas eismo įvykio metu žuvo, o „Volkswagen“ vairuotojas sunkios būklės nuvežtas į ligoninę. Eismo įvykio metu taip pat kliudytas pravažiuojančio automobilio „Ford Galaxy“ šonas ir veidrodėlis, tačiau jo vairuotojas ir keleivis nenukentėjo.

Apie nelaimę 06.41 val. pranešus Bendrajam pagalbos centrui, į įvykio vietą išsiųstos Trakų, Paluknio ir Rūdiškių priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai, bei Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

BNS nuotr.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti