Vilnietė lipniais lapukais apklijavo draugo automobilį

Sostinės gyventoja Dominyka nusprendė padaryti netikėtą staigmeną savo vaikinui Kazimierui. Jis ne per seniausiai išsilaikė vairavimo teises, tačiau nepanoro užklijuoti 2 metų vairavimo stažo neturintiems vairuotojams skirto klevo lapo lipduko.

Mergina nusprendė pamokyti vaikiną ir su draugėmis apklijavo jo „Audi“ spalvotais biuro lapukais. Dominyka paaiškino, jog jos vaikinas mėgsta ant automobilio klijuoti įvairius lipdukus, tačiau klevo lapo šis neprisiruošia užsiklijuoti. Anot merginos, Kazimiero ji prašė nebeklijuoti lipdukų, tačiau šis jos nepaklausė ir šią savaitę užsiklijavo dar vieną reklaminį lipduką.

Dominyka susitiko su draugėmis Evelina ir Gabija ir per kelias valandas apklijavo visą Kazimiero automobilį. „Mano vaikinas ragavo kiek netikėtai - jis juokėsi ir pats fotografavo spalvotais lapukais apklijuotą automobilį. Maniau, jog jis bus po to sutrikęs, tačiau tai priemė kaip pokštą“, - paaiškino Dominyka.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.