Sekmadienį vilniečių kraują kaitins flamenkas

Kaskart vis kitoks, tačiau visuomet žavintis ir prikaustantis flamenkas, Kristupo vasaros festivalio lankytojus suburs rugpjūčio 20 d. VU botanikos sode. Čia pamatysime ir pajausime viską - liūdesys, džiaugsmas, meilė, neapykanta, gimimas ir praradimas - toks visoks, banguojantis ir nenuspėjamai jausmingas yra flamenkas.

Lietuviams puikiai pažįstamas, taip pat kaip ir Lietuva jam, kompozitorius ir gitaristas Carlosas Piñana sugrįžta tam, kad vėl užkaitintų lietuvaičių kraują. Šįkart šis flamenko virtuozas pasirodys su nauja programa „Flamenko siela“, kurios kertinė ašis – šokis. Būtent todėl projektui pakviesta Ispanijos flamenko pasididžiavimu laikoma Maise Márquez.

„Alma Flamenca – tai kelionė į pačią flamenko sielą, pasitelkiant įspūdingą Maise Márquez choreografiją ir žadą atimančią judesių ekspresiją“, – atskleidžia programos meno vadovas C. Piñana.

Atrodo, jog M. Márquez kūne gyvena flamenko dvasia. Ji šokti pradėjo sulaukusi vos ketverių, o būdama septyniolikos rankose jau laikė Mursijos konservatorijos diplomą ir kvietimą į flamenko baleto teatrą. Tačiau talentingai merginai to buvo negana ir savo tikslus iškėlė ligi dangaus. Šiandien M. Márquez - pripažinta kaip geriausia Ispanijos šokėja, o ryškus talentas, atsiskleidžiantis originaliuose pasirodymuose, atnešė pasaulinę šlovę.

Kristupo vasaros festivalio scenoje įspūdingoje jausmų koridoje sisivienys neeiliniai M. Márquez sugebėjimai su muzikantų išjautimu. Šiems vos prisilietus prie gitarų (Carlosas Piñana ir Raineris María Zehetbaueris), suvirpinus balso stygas (Alejandro Villaescusa) ir visus susirinkusius užkaitinus įmantriais perkusijos ritmais (Miguelis Angelis Orengo) taps aišku, kad šių žmonių gyslomis teka flamenkas.

Kur? VU botanikos sode, Kairėnų g. 43

Kada? sekmadienį 19.00 val.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.